tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

ZWZCK baner

 

logomkidnkulturadostepnaJuż w najbliższą niedzielę, 28 października, z Rynku w Zakliczynie wyruszy autobus do krakowskiego Teatru Bagatela, na spektakl "Wieczór kawalerski" Robina Hawdona. Miło jest mi poinformować, że chwilę po publikacji artykułu "Klucz zaprasza do UDO" niemal momentalnie zapełniła się lista nie tylko na pierwszy wyjazd, ale na anonsowane wyjazdy do Teatru im. Solskiego w Tarnowie oraz do Krakowskiej Opery na "Cyganerię" w dniu 2 grudnia.

 

kluczra

Przypomnę też, że będzie jeszcze jeden wyjazd do Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie, ale na jaki spektakl lub koncert na razie jeszcze nie napiszę, bowiem tutaj uzgodnienia idą najtrudniej. Postaramy się aby był to atrakcyjny wyjazd. Tymczasem przypominam tym wszystkim, którzy zapisali się na niedzielny wyjazd od Krakowa, że autobus wyrusza z Rynku w Zakliczynie punktualnie o godzinie 16:00. Prosimy o punktualność.

 

Jeśli ktoś się zapisał i coś mu niespodziewanie wypadło i nie będzie mógł pojechać, to proszę o przekazanie miejsca innej osobie. Projekt pod nazwą "Uniwersytet Drugiego Oddechu" realizowany jest przez stowarzyszenie "Klucz" i dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Na dzisiaj nie mamy jeszcze odpowiedzi na nasz wniosek, czy Burmistrz Miasta i Gminy wesprze projekt ze swojego budżetu, ale jesteśmy dobrej myśli.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych