Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

Ekoszkoła12 października w Krakowie odbyła się uroczysta gala podsumowująca realizację międzynarodowego projektu "Szkoły dla ekorozwoju". Podczas tej uroczystości zostały wręczone certyfikaty szkołom, które podczas całorocznej pracy wykazały się wielką aktywnością i realizacją ciekawych działań. Wśród wyróżnionych znalazła się nasza szkoła, która ubiegała się o certyfikat Lokalnego Centrum Aktywności Ekologicznej realizując w ubiegłym roku szkolnym temat „Żywność – zdrowo lokalnie i odpowiedzialnie”. W uroczystości wzięła udział Pani Dyrektor Elżbieta Malawska-Pajor, która z rąk organizatorów odebrała certyfikat i flagę dla naszej szkoły. Certyfikat, który przyznano nam na rok pozwala na oficjalne używanie na naszej stronie internetowej oraz w dokumentach loga eko-szkoły. Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania rodzicom, uczniom i nauczycielom, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

 

 

 

 

ekoszkoła ekoszkoła ekoszkoła
ekoszkoła ekoszkoła ekoszkoła
ekoszkoła   

 

 

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.