Święto Rodziny - ZSPiG ZakliczynW sobotę 30 maja 2015 roku Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Zakliczynie wraz z Radą Rodziców zorganizował uroczystość o charakterze rodzinnym – „Święto Rodziny”. W tym roku przeprowadzone ono zostało pod hasłem „W krainie baśni”. Miało ono na celu wzmocnienie więzi emocjonalnych z rodziną oraz prezentowanie przez uczniów własnych dokonań na forum społeczności lokalnej. Swoją obecnością zaszczycili nasze święto zaproszeni goście, min. Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn.

Obchody „Święta Rodziny” stały się już tradycją w naszej Szkole. Wszyscy nauczyciele, dzieci i młodzież, a przede wszystkim rodzice, zaangażowali się w przygotowania. Oczywiście nie odbyłoby się ono, gdyby nie sponsorzy, którzy ufundowali nagrody i wsparli Szkołę swoją pomocą. Oto oni:
MAR-BUD – MARIUSZ GONDEK,
USŁUGI REMONTOWE IRENA I PAWEŁ KUSION,
JASBUD – PIOTR I MAŁGORZATA JASNOS,
PPHG SWISS POL DĄBROWA TARNOWSKA – DARIUSZ WYLUB,
KRAKBUD – SP.J. ADAM KRAKOWSKI BOGDAN MALIK,
TRANS-KOP – PAWEŁ BIEL,
ALMARCO – LUCYNA I ALEKSANDER BAJOREK,
JACENTY DĘBOSZ,
SKOK JAWORZNO,
AMC ALFA METAL CRAFT CORPORATION,
PREPUBLIKA Sp.j. SIEJKA,
ANETA I ŁUKASZ MAJEWSCY,
FIRE PROTECTION – WŁADYSŁAW ŚWIDER,
KATARZYNA ŚWIDER,
MARTA OGONEK,
PAWEŁ PIECH,
WB SOUND STUDIO – BOGUSŁAW WRÓBEL,
MARIUSZ OSYSKO,
ZAKŁAD FRYZJERSKI – BERNADETA SYROWY

Nagrody główne ufundowali:
Rower: FIRE PROTECTION – WŁADYSŁAW ŚWIDER
Tablet: TRANS-KOP – PAWEŁ BIEL
Aparat fotograficzny: KATARZYNA ŚWIDER

Przygotowano szereg atrakcji, min. występy taneczne dzieci, konkursy dla dzieci i rodziców, dmuchane zjeżdżalnie, kiermasz, loterię fantową, w której każdy los wygrywał, „malowanie twarzy i włosów”. Przeprowadzono również konkurs na najpiękniejsze przebranie – „Bajkowa rodzina”. Odbył się również finał Gminnego Konkursu Literackiego „Moja ulubiona postać literacka” oraz Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Najpiękniejsze baśnie Walta Disneya”. Przeprowadzono konkursy sportowe dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Każdy uczestnik konkursu został nagrodzony. Swoją obecnością zaszczycili nas strażacy z OSP Zakliczyn, którzy przygotowali wiele konkursów i atrakcji dla dzieci.

Podczas uroczystości odbył się występ zespołu „Ballada”. Godzinny koncert zagrał dla wszystkich zespół „The New Tones”, składający się z kilku wychowanków naszej Szkoły. Na zakończenie imprezy zaśpiewała dla nas solistka programu „Jaka to melodia” oraz reprezentantka Polski w konkursie „Eurowizja” – pani Magdalena Tul.
Podczas całej uroczystości można było skosztować darmowej kawy, herbaty, waty cukrowej, popcornu, napojów oraz nabyć ciasta przygotowane przez rodziców i spróbować grillowanych przysmaków: karkówki, szaszłyków, kiełbasy.
Dziękujemy wszystkim sponsorom za wsparcie. Dzieciom i młodzieży za wykonanie prac na kiermasz, występy artystyczne, dekorowanie sceny. Uczniom gimnazjum za pomoc w przygotowaniu terenu Zielonej Świetlicy oraz prace porządkowe. Radzie Rodziców, rodzicom, nauczycielom, personelowi szkolnemu za wszelką pomoc, pracę i zaangażowanie.
Nasze Święto odbyło się dzięki pracy wielu osób. W takich chwilach widać, że jesteśmy wszyscy jedną wielką rodziną, która potrafi się wspierać.

Dyrektor Szkoły i organizatorzy

swietorodziny swietorodziny swietorodziny
swietorodziny swietorodziny swietorodziny
swietorodziny swietorodziny swietorodziny
swietorodziny swietorodziny swietorodziny
swietorodziny swietorodziny swietorodziny
swietorodziny swietorodziny swietorodziny
swietorodziny swietorodziny swietorodziny
swietorodziny swietorodziny swietorodziny
swietorodziny swietorodziny swietorodziny
swietorodziny swietorodziny swietorodziny
swietorodziny swietorodziny swietorodziny
swietorodziny swietorodziny swietorodziny
swietorodziny swietorodziny swietorodziny
swietorodziny swietorodziny swietorodziny
swietorodziny swietorodziny swietorodziny

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.