Koncert dla BasiTo hasło przewodnie – myśl św. Jana Pawła II - IV Koncertu Piosenki Przedszkolnej dedykowanego chorej Basi z Gwoźdźca. Wprawdzie bohaterka dnia z powodu niedomagania nie pojawiła się w Sali im. Wawrzyńca Spytka Jordana, ale jej mama Iza zasiadła w pierwszym rzędzie w towarzystwie pana burmistrza, pań: dyrektor Przedszkola Nr 1 i Grażyny Skrzekuckiej - Szkolnego Organizatora Rozwoju Edukacji i innych gości tej charytatywnej imprezy. Na widowni rodzice, wychowawcy, dzieci i… kamerzysta tarnowskiej tv. Barwny koncert zorganizowało Przedszkole Publiczne nr 1 w Zakliczynie (obydwa odziały w Lusławicach i Zakliczynie), a na ratuszowej scenie zaprezentowały się zaprzyjaźnione przedszkola z całej gminy, te samorządowe, jak i z Niepublicznego Przedszkola pw. Świętej Rodziny Sióstr Józefitek.


Występy dzieci zapowiadały: Edyta Olszewska-Kwiek, Krystyna Biel i Monika Dudzik. "Barkę" i inne pieśni oraz piosenki inicjował Tadeusz Malik, odpowiedzialny również za nagłośnienie. Burmistrz Dawid Chrobak wraz z dyr. L. Gondek nagradzali wykonawców upominkami i okolicznościowymi statuetkami.
Na finał organizatorzy przygotowali niespodziankę w postaci inscenizacji rodziców. „Chorego kotka” Stanisława Jachowicza zaprezentowali: Renata Jewulska-Niemiec – narrator, Stanisław Krzysztyniak – doktor, Piotr Żychowski – jako kotek.
Warto wspomnieć o menu dla wszystkich dzieci, na stołach pojawiło się zdrowe jedzenie w ramach unijnego projektu realizowanego przez zakliczyńskie przedszkole, a przygotowane przez rodziców.
W trakcie imprezy wolontariusze SPON Bez Barier zbierali datki do puszek na rzecz Basi Hebdy. Zorganizowano też zbiórkę w placówkach oświatowych. W przyszłym roku jubileuszowa, piąta edycja koncertu dla Basi. Ta pomoc jest niezbędna. Za naszym pośrednictwem pani Iza, mama Basi, pragnie podziękować za wszelkie wsparcie.

Szanowni Państwo!
Pragnę złożyć serdeczne podziękowania dla:
•    Przedszkola Publicznego nr 1 w Zakliczynie /oddział w Lusławicach
•    Przedszkola Publicznego nr 1 w Zakliczynie
za zorganizowanie kolejnego koncertu charytatywnego na rzecz mojej córki, jak również wszystkim dzieciom i nauczycielom z:
•    Niepublicznego Przedszkola pw. Św. Rodziny w Zakliczynie
•    Przedszkola Publicznego w Filipowicach
•    Przedszkola Publicznego w Paleśnicy
•    Przedszkola Niepublicznego „Wesołe Wróbelki” we Wróblowicach
•    Zespołu Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Gwoźdźcu
•    „Szkoły Marzeń” w Faściszowej
•    Przedszkola w Stróżach
za przygotowanie i zaprezentowanie wspaniałego przedstawienia w celu zebrania środków finansowych na dalsze leczenie i rehabilitację Basi.
Dziękuję również za objęcie honorowym patronatem tego wydarzenia przez pana Dawida Chrobaka – Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn, jak również wszystkim zaproszonym i przybyłym gościom, że zechcieli uświetnić koncert swoją obecnością i wspomóc w ten sposób moją codzienna walkę o godne życie dla mojej córki.
Gorące Bóg zapłać!
Z wyrazami szacunku
Mama Basi

 

basia basia basia
basia basia basia
basia basia basia
basia basia basia
basia basia basia
basia basia basia
basia basia basia
basia basia basia
basia basia basia
basia basia basia
basia basia basia

 

 

Partner zakliczyninfo

Warto zobaczyć

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Głosiciela. Wszelkie prawa zastrzeżone.