Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

Czytaj więcej: Dożynki wojewódzkie w Zakliczynie – seriws Zakliczyninfo Do 14 sierpnia przyjmujemy zgłoszenia grup wieńcowych z gmin małopolskich (mamy już kilkanaście zgłoszeń), które zostały określone w regulaminie Konkursu Wieńców Dożynkowych Województwa Małopolskiego: http://zakliczyninfo.pl/index.php/dozynki-malopolska/2121-regulamin-konkursu-wiencow-dozynkowych-wojewodztwa-malopolskiego Tego dnia w sali s. Jordana o godzinie 10 – tej rozpocznie się spotkanie sztabu organizacyjnego imprezy, która odbędzie się 1 września na Kompleksie Rekreacyjno – Sportowym "Kamieniec" w Zakliczynie. Dożynki rozpoczną się o godzinie 14 – tej Mszą świętą polową, a potem nastąpi obrzęd dożynkowy, ogłoszenie wyników plebiscytu na najlepszego sołtysa Małopolski w 2019 roku a następnie występy artystyczne; najpierw kabaretu PAKA, a na finał zespołu Golec uOrkiestra.

I. INFORMACJE OGÓLNE

 

Czytaj więcej: Regulamin Konkursu Wieńców Dożynkowych Województwa Małopolskiego 1. Konkurs Wieńców Dożynkowych Województwa Małopolskiego odbędzie się podczas
XXI Dożynek Województwa Małopolskiego:
25 sierpnia 2019 r. w Ryczowie, w gminie Spytkowice (powiat wadowicki)
1 września 2019 r. w Zakliczynie (powiat tarnowski)
2. Organizatorem konkursu w dn. 25 sierpnia 2019 r. w Ryczowie jest Gmina Spytkowice.
3. Organizatorem konkursu w dn. 1 września 2019 r. w Zakliczynie jest Miasto i Gmina Zakliczyn.

Czytaj więcej: O Dożynkach Województwa Małopolskiego w Zakliczynie na Zakliczyninfo Rozpoczynamy na Zakliczyninfo serwis informacyjny 21. Dożynek Województwa Małopolskiego w Zakliczynie, które odbędą się 1 września 2019 roku. Informacje będziemy podawać sukcesywnie i będą one zamieszczane na naszym portalu pod banerem który widzicie obok.

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych