Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

Czytaj więcej: Jeden weekend, dwa wielkie wydarzenia Służby, z którymi współpracujemy, przewidują prawdziwy najazd gości na Zakliczyn w dniach 31 sierpnia i 1 Czytaj więcej: Jeden weekend, dwa wielkie wydarzenia września 2019 roku. Sądząc tylko po ilości odebranych telefonów, to rzeczywiście Zakliczyn może przeżyć w najbliższy weekend prawdziwe oblężenie. W imieniu wszystkich pracujących przy organizacji wydarzeń, a szczególnie służb porządkowych i informacyjnych, proszę o stosowanie się do wskazówek i poleceń. Obok pokazujemy mapkę dojazdu i parkingów. Prosimy nie dzwonić do ZCK w sprawie stoisk z zabawkami, watą cukrową i tym podobnymi – my przyjmowaliśmy stoiska na Jarmark Produktu Lokalnego, tj. potrawy i produkty regionalne, rękodzieło artystyczne, stoiska promocyjne.

Czytaj więcej: Dożynki wojewódzkie w Zakliczynie z Golec uOrkiestra Koncert słynącego z wielu znanych przebojów zespołu Golec uOrkiestra to jedna z atrakcji dożynek województwa małopolskiego, które w najbliższą niedzielę (1 września) odbędą się w Zakliczynie. Swój udział potwierdziło 30 grup wieńcowych z Małopolski wschodniej.

 

W tym roku samorząd województwa małopolskiego postanowił, że dożynki wojewódzkie odbędą się w dwóch miejscach. Dla Małopolski zachodniej zorganizowane zostały 25 sierpnia w Ryczowie w gminie Spytkowice, a dla Małopolski wschodniej zaplanowane zostały na terenie ośrodka sportowo-rekreacyjnego „Kamieniec” w Zakliczynie właśnie w najbliższą niedzielę.

 

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14 Mszą św. polową pod przewodnictwem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża. Następnie w obrzędzie dożynkowym weźmie udział 30 grup wieńcowych z powiatów tarnowskiego, brzeskiego, bocheńskiego, nowosądeckiego, limanowskiego, wielickiego, dąbrowskiego, gorlickiego, proszowickiego oraz krakowskiego.

Czytaj więcej: Podwójne, rekordowe dożynki Województwa Małopolskiego w 2019 rokuDla Małopolski zachodniej Dożynki odbędą się 25 sierpnia na stadionie LKS "Orzeł" w Ryczowie (gmina Spytkowice), natomiast dla Małopolski wschodniej w Zakliczynie na Kompleksie "Kamieniec" 1 września 2019 roku. Już teraz można napisać, że będą to rekordowe dożynki pod względem liczby zgłoszonych grup wieńcowych. Nasi partnerzy organizacyjni z Urzędu Marszałkowskiego zakładali, że w obu imprezach dożynkowych weźmie udział 40 delegacji wieńcowych, tymczasem tylko u nas w Zakliczynie zobaczymy 30 grup wieńcowych z gmin powiatów; tarnowskiego, brzeskiego, bocheńskiego, nowosądeckiego, limanowskiego, wielickiego, dąbrowskiego, gorlickiego, proszowickiego i krakowskiego. Już wcześniej o tym pisałem, że najliczniejszą reprezentację wystawiają gminy powiatu tarnowskiego – dodam, że do Zakliczyna przyjadą grupy wieńcowe reprezentujące prawie wszystkie gminy sąsiedzkie, a więc; Gromnik, Ciężkowice, Wojnicz, Dębno, Gródek nad Dunajcem. Nie zdecydowali się na udział w wojewódzkich dożynkach w Zakliczynie nasi sąsiedzi z Czchowa i Pleśnej.

Czytaj więcej: Dożynki wojewódzkie w Zakliczynie – seriws Zakliczyninfo Do 14 sierpnia przyjmujemy zgłoszenia grup wieńcowych z gmin małopolskich (mamy już kilkanaście zgłoszeń), które zostały określone w regulaminie Konkursu Wieńców Dożynkowych Województwa Małopolskiego: http://zakliczyninfo.pl/index.php/dozynki-malopolska/2121-regulamin-konkursu-wiencow-dozynkowych-wojewodztwa-malopolskiego Tego dnia w sali s. Jordana o godzinie 10 – tej rozpocznie się spotkanie sztabu organizacyjnego imprezy, która odbędzie się 1 września na Kompleksie Rekreacyjno – Sportowym "Kamieniec" w Zakliczynie. Dożynki rozpoczną się o godzinie 14 – tej Mszą świętą polową, a potem nastąpi obrzęd dożynkowy, ogłoszenie wyników plebiscytu na najlepszego sołtysa Małopolski w 2019 roku a następnie występy artystyczne; najpierw kabaretu PAKA, a na finał zespołu Golec uOrkiestra.

I. INFORMACJE OGÓLNE

 

Czytaj więcej: Regulamin Konkursu Wieńców Dożynkowych Województwa Małopolskiego 1. Konkurs Wieńców Dożynkowych Województwa Małopolskiego odbędzie się podczas
XXI Dożynek Województwa Małopolskiego:
25 sierpnia 2019 r. w Ryczowie, w gminie Spytkowice (powiat wadowicki)
1 września 2019 r. w Zakliczynie (powiat tarnowski)
2. Organizatorem konkursu w dn. 25 sierpnia 2019 r. w Ryczowie jest Gmina Spytkowice.
3. Organizatorem konkursu w dn. 1 września 2019 r. w Zakliczynie jest Miasto i Gmina Zakliczyn.

Czytaj więcej: O Dożynkach Województwa Małopolskiego w Zakliczynie na Zakliczyninfo Rozpoczynamy na Zakliczyninfo serwis informacyjny 21. Dożynek Województwa Małopolskiego w Zakliczynie, które odbędą się 1 września 2019 roku. Informacje będziemy podawać sukcesywnie i będą one zamieszczane na naszym portalu pod banerem który widzicie obok.

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych