tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

ZWZCK baner

 

chodniknamickiewiczaGmina Zakliczyn wraz z Powiatem Tarnowskim wykonuje chodnik przy drodze w Zakliczynie, prowadzącej w kierunku Wesołowa. Koszt inwestycji to prawie 200 tysięcy złotych, a prace są już na finiszu.

Samorząd powiatu tarnowskiego od kilku lat proponuje poszczególnym gminom w powiecie wspólne wykonywanie chodników przy powiatowych drogach. Zasada od lat jest taka sama: starostwo daje połowę potrzebnych pieniędzy, drugą połowę dopłaca zainteresowany wybudowaniem chodnika (czyli poprawą bezpieczeństwa swoich mieszkańców przy ruchliwych jezdniach) samorząd gminny.

mickiewiczchodnikZ oferty Powiatu także w tym roku skorzystała Gmina Zakliczyn. Wraz ze Starostwem budowany jest chodnik przy ul. Mickiewicza w Zakliczynie.

Długość chodnika przy drodze w kierunku Wesołowa to 250 metrów, a koszt wykonania to nieco ponad 197 tys. zł. Ponadto pod chodnik wmontowany został wodociąg, aby w przyszłości nie było potrzeby jego niszczenia. Roboty związane z wodociągiem kosztowały Gminę Zakliczyn prawie 40 tys. zł.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych