tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

ZWZCK baner

 

GwozdziecGmina Zakliczyn otrzymała kolejną w tym roku promesę w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych. Tym razem odbudowana zostanie droga gminna „Wymysłów” w miejscowości Gwoździec.
Kwota przyznanej promesy na odbudowanie 700 metrów bieżących drogi gminnej „Wymysłów” w miejscowości Gwoździec, to 100 tysięcy złotych, co ma stanowić 80 procent wartości tego zadania. Przetarg nieograniczony na wykonanie tego zadania został ogłoszony 13 października, a otwarcie ofert nastąpi 28 października 2015 roku. Jeszcze jedna w tym roku promesa dla gminy Zakliczyn w ramach podziału środków na usuwanie skutków klęsk żywiołowych, to efekt usilnych zabiegów w ostatnich miesiącach burmistrza Dawida Chrobaka w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji oraz u Wojewody Małopolskiego.

Przypomnijmy, że w tym roku w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych, za blisko milion złotych odbudowano już drogi gminne w Faściszowej, Olszowej, Paleśnicy i Charzewicach oraz ul. Klasztorną w Zakliczynie. W sumie jest to łączna długość dróg wynosząca 4,3 km, gdzie pomoc z budżetu państwa wynosiła 80 procent.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych