teatr

Przejście do firmy KM-Net

cmr

Polska-fest

pdu

 

UKS1W dniu 20 lutego br. zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego "Jordan" walczyli w Krakowie w III Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Kadetów i Kadetek, w którym historyczne 3️ miejsce zdobył Maciej Sikoń. Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się reszta zawodników klubu. Nikodem Kras zajął 9 miejsce, Sebastian Krakowski zakończył turniej na bardzo dobrym 13 miejscu, 1️7 lokatę zajął Nikodem Nagel a 2️5 pozycję zajął  Marcin Ramian.

 

 

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tak bardzo dużego progresu wszystkich naszych chłopców, to pokazuje, że nasza praca przynosi wymierny efekt! - pisze prezes klubu Piotr Poręba.

 

UKS7Ponadto 12 lutego w Limanowej odbył się III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaczek i Żaków. UKS "Jordan" reprezentował 6 letni Jakub Sikoń, który zajął wysoki 9️ miejsce. To ogromny sukces tego zawodnika, gdyż Kuba rywalizował z zawodnikami o cztery lata starszymi od siebie!

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom UKS "Jordan" udanego startu w turnieju i życzymy dalszych sukcesów.

 

UKS_JORDAN UKS_JORDAN UKS_JORDAN
UKS_JORDAN UKS_JORDAN UKS_JORDAN

 

źródło: http://uksjordan.zakliczyn.pl/2022/02/20/maciej-sikon-na-3%ef%b8%8f%e2%83%a3-miejscu-w-wojewodztwie-malopolskim/

 

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.