teatr

 

plakat zbirkaInformujemy, że dnia 5 grudnia br. odbędzie się w naszej gminie charytatywny kiermasz ciast i innych smakołyków, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na ratowanie życia i zdrowia Tomasza Stojowskiego, mieszkańca Bieśnika, o którego historii pisaliśmy już wcześniej (http://zakliczyninfo.pl/index.php/samorzad/3061-potrzebna-pomoc-dla-mieszkanca-biesnika). Drugiego listopada Tomasz został przewieziony ze szpitala do ośrodka rehabilitacyjnego Gut Retzen Therapy & Care GmbH OT Süstedt / Retzen 5-7. Aktualnie rodzina poszukuje odpowiedniego ośrodka w Polsce. Koszt półrocznego pobytu w ośrodku rehabilitacyjnym jest ogromny, dlatego zwracamy się z apelem o pomoc.

 

Od 17 listopada wszystkie wpłaty można kierować na zbiórkę w fundacji SIEPOMAGA, poniżej link do wpłat:  https://www.siepomaga.pl/tomasz-stojowski. Natomiast pieniądze zebrane na portalu zrzutka.pl zostaną przelane na subkonto fundacji Serce Dla Maluszka, która również wzięła pod swoje skrzydła Tomasza. Niebawem i tam ruszy zbiórka.

 

tomasz stojowskiW niedzielę 5. grudnia pod obydwoma kościołami parafialnymi w Zakliczynie, kaplicami w Stróżach i Wróblowicach, kościołem parafialnym w Filipowicach, Podolu i Gwoźdźcu, a także przy sanktuarium Matki Bożej Niezawodnej Nadziei w Jamnej będzie możliwość wsparcia zbiórki poprzez zakup ciast i innych smakołyków.

 

Zapraszamy również wszystkich chętnych do włączenia się  w pomoc poprzez upieczenie i dostarczenie ciast oraz innych słodkości do punktów wskazanych na plakacie. W sprawie ciast można kontaktować się z osobami koordynującymi kiermasz: Bernadettą Stojowską, Krystianem Stojowskim, Pauliną Garbacz-Pach, Małgorzatą Soską i Moniką Kulak. 

 

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.