Baner festiwalu

 

1005Ruszyły kolejne prace na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej i Ludowym Klubie Sportowym „Orzeł” w Stróżach. Boisko nie tylko pięknieje, ale jest coraz bardziej funkcjonalne i bezpieczne dla użytkowników. Dzięki wsparciu Radnych Powiatu Tarnowskiego: Pani Ireny Kusion i Pana Józefa Gwiżdża Wicestarosta Tarnowski Pan Jacek Hudyma pozytywnie rozpatrzył wniosek o przekazanie na potrzeby rozbudowy boiska w Stróżach części działki powiatowej sąsiadującej z gruntami Gminy Zakliczyn. Bardzo serdecznie dziękujemy władzom gminnym Panom Burmistrzom Dawidowi Chrobakowi i Dawidowi Drukale za osobiste zajęcie się tą sprawą.

 

 

1002W przeciągu 2 lat dokonano remontu wolnostojącego budynku zaplecza sportowego oraz poprawy nawierzchni boiska. Konieczne było wykonanie dalszej części ogrodzenia ze względu na niszczenie placu przez zwierzęta leśne a zdarzało się również przez żądnych przygód młodych ludzi. Z pomocą przyszli nauczyciele ZSP im. J. Piłsudskiego w Zakliczynie Pan Bogdan Jaszczur i Pan Józef Papuga wraz ze swoimi uczniami. Bardzo im za to dziękujemy. Za zakup materiału i wykonania pięknego napisu na bramę wjazdowej dziękujemy Panu Jarosławowi Ramianowi. LKS Orzeł w Stróżach dziękuję pani dyrektor Szkoły Podstawowej w Stróżach mgr Elżbiecie Malawskiej-Pajor, wszystkim sympatykom, trenerowi Danielowi Wzorek za pracę, sponsoring, zaangażowanie i poświęcony czas serdecznie dziękujemy również Panom Januszowi Drożdżowi, Dominikowi Drożdżowi, Januszowi Jaszczurowi, Aleksanderowi Falkowskiemu, Marcinowi Stecowi, Antoniemu Jaszczurowi, Janowi Jewulskiemu, Łukaszowi Majewskiemu, Dawidowi Fijorowi, Czesławowi Ramianowi, Sławomirowi Pasionek, Łukaszowi Nosek, Adamowi Bielowi.

 

1003W ostatnim czasie Szkoła wraz z Klubem zakupiła także materiały na pozostałą część ogrodzenia oraz pozyskała słupy do zamontowania lamp wokół boiska. Dzięki staraniom Pana Czesława Ramiana jesteśmy już w posiadaniu planu instalacji elektrycznej i rozmieszczenia oświetlenia, który wykonał Pan Antoni Turek. Bardzo serdecznie dziękujemy wraz z prezesem klubu Orzeł w Stróżach panom: Adam Bil, Robert Falkowski, Szczepan Sułkowski, Łukasz Ojczyk i Maciej Malisz (kapitan drużyny seniorów) za zaangażowanie w wymianę łapaczy boiska.

 


Boisko sportowe to ważne miejsce w miejscowości Stróże, bo na nim odbywają się treningi, mecze, zawody sportowe, lekcje wf-u, zajęcia SKS-u a także spotkania uczniów po zajęciach szkolnych. To miejsce, które gromadzi mieszkańców i gości na rożnych piknikach, festynach uroczystościach szkolnych, wiejskich a nawet powiatowych. Bardzo cenimy sobie zgodną współpracę Zarządu LKS „Orzeł” i Dyrekcji Szkoły dla dobra naszej Małej Ojczyzny. W planach mamy zagospodarowanie pozostałego terenu zielonego wokół szkoły, aby zawodnicy, uczniowie i dzieci mogli ćwiczyć i osiągać wysokie wyniki oraz mieli gdzie spędzać wolny czas.


1004Z tego miejsca Zarząd Klubu pragnie podziękować serdecznie zawodnikom, którzy mimo licznych kontuzji, przeciwności losu nie poddali się do końca sezonu i będą walczyć z Nami dalej.

Klubu ORZEŁ w Stróżach dziękuje zarządowi LKS Dunajec Zakliczyn za użyczenie boiska i możliwość dokończenia sezonu piłkarskiego 2020/2021.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.