Baner festiwalu

 

jezdze z glowaW tym roku gmina Zakliczyn po raz kolejny uczestniczyła w małopolskim projekcie “Jeżdżę z głową – edycja 2021” w ramach zadania “Zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży”. Projekt realizowany był przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w kwocie 9 700,00 zł.

 

 

Nauka jazdy na nartach odbywała się w ramach zajęć pozalekcyjnych przez wykwalifikowanych instruktorów na Stacji Narciarskiej “Jurasówka” w Siemiechowie na przełomie lutego i marca 2021 r. W projekcie wzięło udział 72 uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Zakliczyn. Zajęcia odbywały się w 12 osobowych grupach, każdy uczestnik w ramach 20 godzinnej nauki jazdy na nartach miał zagwarantowany: karnet na wyciąg, sprzęt narciarski, opiekę oraz przewóz, który został dofinansowany ze środków tzw. "korkowego" w ramach realizacji zadań wynikających z Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021.

Celem projektu było przede wszystkim aktywne zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży, a także podniesienie ich ogólnej sprawności fizycznej oraz zapoznanie z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa na stoku.

 

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.