EF 000W niedzielę 7 lutego na hali sportowej w Wojniczu odbyła się kolejna już edycja Turnieju im. Antoniego Barwińskiego organizowanego przez klub MKS Tarnovia Tarnów dla chłopców oraz dziewczynek z rocznika 2013. W rozgrywkach udział wzięło 8 zespołów w tym Akademia Piłkarska English Football Zakliczyn oraz: KS Metal Tarnów, AP Igloopol Dębica, Okocimski Brzesko, Cracovia Kraków, Stal Mielec, Sandecja Nowy Sącz i gospodarze Tarnovia Tarnów.

 

 

Dla drużyny z Zakliczyna był to kolejny już tak mocno obsadzony turniej, w którym udziałbiorą najlepsze szkółki oraz akademie piłkarskie w regionie. Rozgrywki były prowadzone w systemie każdy z każdym, w pierwszym meczy zespół z Zakliczyna pewnie wygrał z Cracovią Kraków 3:0, następnie zwyciężył po bardzo wyrównanym pojedynku z Metalem Tarnów 2:1. W kolejnej fazie turnieju, chłopcu z Akademii English Football musieli uznaćwyższość zespołów z Brzeska, Tarnowa, Mielca oraz Dębicy, jednak w każdym z tych spotkań zawodnicy walczyli na 100% możliwości i zdobyli kilka bramek. W ostatnim meczu zespół z Zakliczyna wygrał z Sandecją Nowy Sącz i zakończył rozgrywki na bardzo dobrym 5 miejscu.

 

Najlepszym zawodnikiem w drużynie wybrany został Eryk Szumlański, który pomimo że grał w turnieju dla starszego rocznika swoimi indywidualnymi akcjami napędzał gręcałego zespołu. Gratulujemy drużynie bardzo udanego występu i czekamy na kolejne dobre występy młodych zawodników Akademii Piłkarskiej English Football Zakliczyn. Zapraszamy wszystkich młodych zawodników, z roczników od 2016 i starszych do rozpoczęcia piłkarskiej przygody w profesjonalnej Akademii Piłkarskiej w Gminie Zakliczyn. Nasi zawodnicy biorą regularny udział w rozgrywkach, podczas których mająokazję rywalizować z najlepszymi zespołami w regionie oraz w całej Polsce.

 

Kontakt do trenerów Akademii Piłkarskiej English Football Zakliczyn: Mieszko Okoński tel. 783979465, Piotr Okoński tel. 533089683.

 Drużyna Żaków Akademii Piłkarskiej English Football Zakliczyn  Drużyna Żaków Akademii Piłkarskiej English Football Zakliczyn  Drużyna Żaków Akademii Piłkarskiej English Football Zakliczyn
 Drużyna Żaków Akademii Piłkarskiej English Football Zakliczyn  Drużyna Żaków Akademii Piłkarskiej English Football Zakliczyn  Drużyna Żaków Akademii Piłkarskiej English Football Zakliczyn

 

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.