dla MarcelkaPrzypominamy, że już jutro w niedzielę 14 lutego kiermasz pod kościołami w naszej gminie będzie odbywał się w: Zakliczynie - w obu zakliczyńskich parafiach, w Filipowicach, we Wróblowicach pod kaplicą św. Maksymiliana Marii Kolbe, w Gwoźdźcu i w Paleśnicy. Dziś od rana można było dostarczyć ciasta i upominki przeznaczone na kiermasz do remizy OSP w Filipowicach gdzie grupa dziarskich Pań przez wiele godzin przygotowywała paczki ze słodkościami. 

 

 

 

 

 

 Aby praca i poświęcenie wszystkich ludzi dobrej woli, którzy upiekli te pyszne ciasta i inne smakołyki nie poszła na marne zachęcamy jutro do tłumnego nawiedzania stoisk w wymienionych miejscach i wsparcie w ten sposób Marcelka w walce o życie. Niech nie zostanie żadna paczka ciasta a pyszne wypieki niech goszczą na każdym stole w naszej gminie i nie tylko.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z przygotowań do kiermaszu w Filipowicach:

filipowice filipowice filipowice
filipowice filipowice filipowice
filipowice filipowice filipowice
filipowice filipowice filipowice

 

 

 

kiermasz kgwW dniu dzisiejszym natomiast odbył się kiermasz na rynku w Zakliczynie oraz w holu sklepu Biedronka gdzie pyszne ciasta i inne smakołyki oraz piękne upominki rozprowadzały Panie z kół gospodyń wiejskich z Faściszowej i Bieśnika. Cista i upominki zostały przygotowane przez KGW "Bieśniczanie" z Bieśnika, KGW z Brzozowej "Brzozowianki", społeczność Szkoły Podstawowej w Faściszowej "Szkoła Marzeń" i armię ludzi dobrej woli, którzy wspomogli słodkościami akcję pomocową.

 

 

Cały dochód z rozprowadzania paczek z ciastami i  kiermasz kgw1innych smakołyków oraz własnoręcznie wykonanych upominków był dedykowany na pomoc dla Marcelka Kubali. Zebrana kwota z kiermaszu to 9836,82 zł.   kiermasz kgw2

 

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.