Baner festiwalu

 

jubileusze16 par małżeńskich wyraziło zgodę na wręczenie Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie przyznawanych przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. W tym roku wręczono medale Jubilatom, którzy zawarli związek małżeński w okresie od stycznia do grudnia 1969 roku. Do medalu i certyfikatu podpisanego przez Prezydenta RP, Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Lucyną Skalską, dołączył pamiątkową statuetkę i słodki upominek.

 

 

Dziękując za owocnie przeżyte lata, osiągnięty dorobek życia, służbę ku dobru ojczyzny, wierność małżeńską i opiekę nad dziećmi i ich dobre wychowanie, gospodarze  uroczystości zaprosili odznaczone pary do pamiątkowej fotografii, która na dzień dzisiejszy została doręczona na adresy wszystkich obecnych Jubilatów.

 

Rokrocznie przyjęcie jubileuszowe odbywało się w zakliczyńskim ratuszu w sali im. Spytka Jordana, w tym roku wyjątkowo wręczenie medali miało miejsce w sali Urzędu Stanu Cywilnego w pierwszych dniach lutego. Jubilaci zostali zaproszeni w stosownych odstępach czasowych aby zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami sanitarnymi. Niestety ze względu na epidemię w roku ubiegłym ta uroczystość nie odbyła się, jednakże włodarz Gminy Zakliczyn obiecał, że w sprzyjających warunkach medale zostaną wręczone i słowa dotrzymał. Natomiast uroczyste obchody zarówno Złotych jak i Diamentowych Godów będą świętowane wspólnie po złagodzeniu ograniczeń wynikających ze stanu epidemii.

W gronie szanownych Jubilatów znaleźli się Państwo:


Janina i Jerzy Bolechała
Anna i Stefan Czuba
Stefania i Edward Fulara
Halina i Adolf Gniadek
Kazimiera i Władysław Klocek
Halina i Aleksander Kornaś
Maria i Antoni Krzyżak
Maria i Jan Kukułka
Zofia i Stanisław Kwaśniewscy
Anna i Edward Kwiatkowscy
Barbara i Adam Malisz
Maria i Stanisław Noskowicz
Józefa i Jan Osuch
Bernadeta i Zbigniew Rodzik
Stanisława i Czesław Sobol
Janina i Stanisław Wróbel


Niestety nie wszystkie pary mogły uczestniczyć w tegorocznej uroczystości. Wszystkim nieobecnym Jubilatom życzymy aby dalej szli przez życie, w zdrowiu i miłości, trzymając się mocno za ręce zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć.

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.