swieta2020bm

Bezpieczne zachowania w sieciZakliczyńskie Centrum Kultury przystąpiło do realizacji projektu pn. „Sieć na kulturę” w ramach tego projektu zapraszamy młodzież na bezpłatne warsztaty on-line na temat „BEZPIECZNE ZACHOWANIA W SIECI”.

Czego dowiesz się podczas zajęć?
Dowiesz się na jakie niebezpieczeństwa w sieci powinieneś zwrócić uwagę oraz gdzie szukać aktualnych informacji związanych z bezpieczeństwem w sieci. Poznasz narzędzia do bezpiecznego przechowywania plików i danych, jak również sposoby zabezpieczenia ich, gdy zaatakuje cyberwirus, a także dobre praktyki w bezpiecznym korzystaniu z narzędzi online.

 Dodatkowym plusem zajęć jest poszerzenia swojej wiedzy matematycznej ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień egzaminacyjnych po 8 klasie.bezpieczni

Zajęcia odbywać się będą na platformie Teams w czwartki w godzinach 16:00 - 17:30 lub 16:00 - 18:15 - pierwsze zajęcia 25 luty 2021.

Cały kurs obejmuje 31 godzin lekcyjnych w blokach dwu lub trzy godzinnych.

Na zakończenie zajęć każdy uczestnik otrzyma certyfikat.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie i podpisanie deklaracji i oświadczenia oraz odesłanie skanu ma maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 lutego 2021.

Ilość miejsc: 6-10 osób (decyduje kolejność zgłoszeń)

Zajęcia poprowadzą Maria Chruściel i Dawid Matuszczyk.

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.