swieta2020bm

herbgminyRozpoczęła się realizacja projektu pn. „Ekopartnerzy na rzecz słonecznej energii Małopolski” w ramach poddziałania 4.1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.


W ramach projektu, na terenie Gminy Zakliczyn planowany jest montaż 44 paneli fotowoltaicznych, 53 kolektorów słonecznych i 7 pomp ciepła.

 


Informujemy, że w związku z pojawieniem się wolnych miejsc, przyjmowane są zgłoszenia mieszkańców zainteresowanych montażem kolektorów słonecznych (do ogrzewania ciepłej wody użytkowej), pomp ciepła do c.w.u (5 wolnych miejsc) oraz 1 wolne miejsce na pompę ciepła do c.o i c.w.u. Wysokość dofinansowania to 51% wartości brutto instalacji. Więcej informacji w Urzędzie Miejskim w Zakliczynie, pok. 23 lub pod nr telefonu 14/632-64-74.

 

Mieszkańcy, którzy planują montaż paneli fotowoltaicznych we własnym zakresie, mogą skorzystać z dofinansowania w wysokości do 5 tyś. zł w ramach rządowych programów Czyste Powietrze (inwestycja musi być połączona z wymianą pieca) oraz Mój Prąd.

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.