Baner festiwalu

 

herbgminyJak wielokrotnie informowaliśmy na terenie Gminy Zakliczyn realizowane są projekty w zakresie wymiany kotłów. Część mieszkańców już skorzystała z dofinansowania.
Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca w projekcie na wyminę starych nieekologicznych kotłów na nowoczesny piec z podajnikiem na ekogroszek lub pellet.

 

 

 


Osoby zainteresowane dofinansowaniem mogą zgłaszać się w Urzędzie Miejskim w Zakliczynie pok. 23.  Informacje dodatkowe:


1) Warunkiem koniecznym do uzyskania dotacji jest wyrażenie zgody na przeprowadzenie audytu energetycznego budynku, który wykaże czy konieczne jest docieplenie budynku, określi jego ewentualny zakres oraz moc i inne parametry nowego źródła ciepła.


2) Aby skorzystać z dotacji, należy dokonać trwałej likwidacji obecnie używanego źródła ciepła.


3) Dofinansowanie jest udzielane wyłącznie na cele mieszkaniowe.


4) Do projektu można zgłaszać wyłącznie nieruchomości, które mają uregulowany stan prawny.


Prosimy o przemyślaną decyzję i zgłaszanie się wyłącznie osób, które są zdecydowane aby skorzystać z dotacji i wymienić piec. Nabór do projektu trwa do wyczerpania limitu miejsc.


Projekt nr RPMP.04.04.03-12-0278/17 pn.: Pn.: "Wymiana niskosprawnych źródeł ciepła na nowoczesne kotły węglowe w wybranych gminach powiatów brzeskiego, tarnowskiego i dąbrowskiego" współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.


Our poland team using testosterone gel https://wemailmd.com/generic-androgel-testosterone/ this help to stay in health and improve testosterone level in the body, this is only for men's.

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.