Baner festiwalu

 

LKSTegoroczną Rundę Jesienną Tarnowskiej Ligi Okręgowej piłkarze Dunajca Zakliczyn mogą zaliczyć do bardzo udanych. W ostatnim meczu tej rundy, piłkarze z Zakliczyna zdecydowanie pokonali na własnym stadionie drużynę Tuchovii Tuchów 5:1, co było najlepszym podsumowaniem bardzo dobrej i równej formy piłkarzy Dunajca, którą prezentowali tej jesieni. Mecz z Tuchovią tak jak i cała runda to pokaz siły i dominacji naszego zespołu.

 

Piłkarzom nie brakowało również zaangażowania i chęci walki, nawet w niekorzystnych warunkach, co pokazali choćby w meczu XIV kolejki z zespołem LUKS Skrzyszów gdzie piłkarze trenera Dariusza Gwiżdża musieli radzić sobie w 10 już od 6 min meczu, jednak to im nie przeszkodziło i po zaciętym boju pokonali rywali 3:2.

 

Praktycznie każdy mecz Dunajca wymagał by opisu, w którym było by bardzo dużo ciepłych słów. Zawodnicy całą rundę zakończyli w wspaniałym stylu bez ani jednej porażki i jedynie 1 remisem z drużyną Dąbrovii Dąbrowa Tarnowska co czyni ich jedną z najlepiej punktujących ekip na tym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Formę naszych piłkarzy najlepiej zobrazuję tabela naszej ligi gdzie Dunajec z przewagą 14 punktów nad zespołem Wisły Szczucin przewodzi stawce.

 

Mimo, że jesteśmy dopiero po rundzie jesiennej nasza Drużyna pokazała, że zdecydowanie wyrasta poza ligę okręgową i zasługuję na awans do IV ligi, aby móc rywalizować o jeszcze wyższe cele. Całej Drużynie, trenerom oraz zarządowi LKS Dunajec Zakliczyn chcieli byśmy serdecznie podziękować, pogratulować oraz życzyć dalszych sukcesów, bo wszyscy wierzymy, że to co najlepsze dopiero przed nami.

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.