uzm

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

 

mkulakOd 1 października 2020 roku mgr Monika Kulak pełni funkcję redaktora mediów informacyjnych wydawanych przez Zakliczyńskie Centrum Kultury. W dniu 30 września 2020 roku zostało w tej sprawie podpisane porozumienie pomiędzy Burmistrzem Dawidem Chrobakiem, a Dyrektorem ZCK, ponieważ do tej pory Pani Monika Kulak była pracownikiem Urzędu Miejskiego w Zakliczynie, gdzie pracowała w Referacie inwestycji gminnych, gospodarki przestrzennej i komunalnej.

 

Zgodnie z regulaminem organizacyjnym instytucji, Redaktor mediów informacyjnych ZCK m.in. pełni funkcję redaktora naczelnego „Głosiciela” oraz portalu „Zakliczyninfo”, a także prowadzi i aktualizuje profile społecznościowe Zakliczyńskiego Centrum Kultury. Nowa Redaktor naszych mediów informacyjnych będzie pełnić dyżury redakcyjne w środy w godzinach od 9 – tej do 13 – tej w „Burmistrzówce” na parterze ratusza. Z panią Moniką Kulak w sprawach dotyczących „Głosiciela” i „Zakliczyninfo” można też kontaktować się za pomocą poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Ponadto w zakresie obowiązków nowej Pracownik ZCK są zapisane działania związane z uruchomieniem działalności kinowej najpóźniej od stycznia 2021 roku.

 

Pani Monika Kulak pozostaje także Pełnomocnikiem Burmistrza ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych