swieta2020bm

 

herbgminyJak wielokrotnie informowaliśmy na terenie Gminy Zakliczyn realizowane są projekty w zakresie wymiany kotłów. Część mieszkańców już skorzystała z dofinansowania. Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca w projekcie na wyminę starych nieekologicznych kotłów na nowoczesny piec z podajnikiem na ekogroszek lub pellet. Osoby zainteresowane dofinansowaniem mogą zgłaszać się w Urzędzie Miejskim w Zakliczynie pok. 23.

 

Informacje dodatkowe:

 

1) Warunkiem koniecznym do uzyskania dotacji jest wyrażenie zgody na przeprowadzenie audytu energetycznego budynku, który wykaże czy zachodzi docieplenia budynku, określi jego ewentualny zakres oraz moc i inne parametry nowego źródła ciepła.

 

2) Aby skorzystać z dotacji, należy dokonać trwałej likwidacji obecnie używanego źródła ciepła

 

3) Dofinansowanie jest udzielane wyłącznie na cele mieszkaniowe

 

4) Do projektu można zgłaszać wyłącznie nieruchomości, które mają uregulowany stan prawny

 

 

Prosimy o przemyślaną decyzję i zgłaszanie się wyłącznie osób, które są zdecydowane aby skorzystać z dotacji i wymienić piec.

 

 

Projekt nr RPMP.04.04.03-12-0278/17 pn.: Pn.: "Wymiana niskosprawnych źródeł ciepła na nowoczesne kotły węglowe w wybranych gminach powiatów brzeskiego, tarnowskiego i dąbrowskiego" współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

 

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.