tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

ZWZCK baner

 

ckkUrząd Miejski w Zakliczynie informuje, że rozpoczęła się realizacja zadania pn. „Uatrakcyjnienie oferty kulturalnej Gminy Zakliczyn, poprzez stworzenie centrum kinowo-konferencyjnego” w ramach Programu Infrastruktura Domów Kultury finansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W ramach przedmiotowego zadania utworzone zostanie centrum kinowo - konferencyjne w zakliczyńskim ratuszu zlokalizowanym w centrum rynku w Zakliczynie.

 

cekinkoWykonany zostanie remont istniejących pomieszczeń, w których znajdować się będzie kino, sale konferencyjno-szkoleniowe, recepcja, szatnia oraz łazienka damska i łazienka męska, a także łazienka przeznaczona dla osób niepełnosprawnych. W związku z realizacją zadania zostanie zakupione wyposażenie pozwalające w pełni na działanie centrum kinowo - konferencyjnego.

Zadanie dofinansowane zostało z dotacji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Infrastruktura Domów Kultury w wysokości 225.000,00 zł. Całkowita wartość prac wynosi 344.459,29 zł. Termin wykonania zadania pn. „Uatrakcyjnienie oferty kulturalnej Gminy Zakliczyn, poprzez stworzenie centrum kinowo-konferencyjnego” przewidziany jest do 25 września 2020 roku.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych