tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

ZWZCK baner

 

mjakmalopolskaZakończyło się, o jeden dzień było przedłużone, głosowanie w pierwszym etapie I Plebiscytu na Najpiękniejszą Gminę Małopolski. Gmina Zakliczyn w eliminacjach rywalizowała w kategorii gmin wiejsko – miejskich w regionie 3 obejmującym gminy powiatów; tarnowskiego, gorlickiego i nowosądeckiego i dzięki państwa głosom razem z Cieżkowicami, Ryglicami i Muszyną awansowała do finału plebiscytu. W głosowaniu finałowym weźmie udział 16 gmin wiejskich oraz 16 miejsko – wiejskich wyłonionych w eliminacjach oraz najpiękniejszą gminę miejską spośród wszystkich 14 gmin małopolskich, które nie musiały uczestniczyć w eliminacjach.

 

melszObok Zakliczyna i Ciężkowic w kategorii wiejsko – miejskiej nie zobaczymy Czchowa, na który głosowało zaledwie 6 internautów, tyle samo głosów oddano na Brzesko. Bardzo dobrze spisał się za to w kategorii wiejskiej Gromnik, który tak jak Ciężkowice i Zakliczyn znalazł się w finale i będzie rywalizował o miano najpiękniejszej wiejskiej gminy w Małopolsce.

 

Organizator plebiscytu, czyli portal M jak Małopolska, zapowiedział, że głosowanie finałowe rozpocznie się od poniedziałku 29 czerwca i potrwa do niedzieli 12 lipca. Ogłoszenie wyników odbędzie się w poniedziałek 13 lipca. Trzy zwycięskie gminy, a więc najlepsza gmina wiejska, miejsko-wiejska oraz miejska otrzymają tytuł Najpiękniejszej Gminy Małopolski, okolicznościową statuetkę, dyplom oraz kampanię reklamową o wartości 15 000 złotych na łamach portalu M jak Małopolska i w mediach społecznościowych. Gminy które zajmą pozostałe miejsca na podium otrzymają dyplom oraz miesięczną kampanię reklamową na łamach portalu M jak Małopolska o wartości 1 500 złotych.

 

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych