Przejście do firmy KM-Net

SKO

dunajeczakliczynPiłkarze Dunajca Zakliczyn urządzili sobie w Niedomicach prawdziwy festiwal strzelecki, gromiąc gospodarzy 6:0, aplikując Unii po trzy braki w pierwszej i drugiej połowie meczu. Kanonadę strzelecką rozpoczął w 10 minucie Artur Kiełbasa, w 28 minucie na 2:0 podwyższył Arkadiusz Sady a wynik pierwszej połowy ustalił w 44 minucie Adrian Wójcik. W drugiej połowie na 4:0 w 64 minucie strzelił brat Adriana – Kamil Wójcik, który na placu gry pojawił się w 46 minucie. W końcówce meczu bramki zdobyli jeszcze Daniel Osowski (87 minuta) oraz Arkadiusz Sady (89 minuta). Efektowna wygrana Dunajca była zarazem najwyższą wygraną 1 kolejki jesiennej rundy rozgrywek. Tak właśnie, bo 16 listopada piłkarze tarnowskiej okręgówki rozegrali mecze przełożonej, pierwszej kolejki rozgrywek. Na półmetku Dunajec Zakliczyn z 33 punktami zajmuje 3 lokatę, wyprzedzając czwarty Ikar Odporyszów o 7 punktów i tracąc do lidera tabeli Metalu Tarnów 10 oczek.

Drużyna z Zakliczyna była w tej rundzie rozgrywek bezkompromisowa wygrywając 11 spotkań i przegrywając 4 mecze – nie odnotowaliśmy żadnego remisowego meczu LKS Dunajec Zakliczyn. Lider z Tarnowa popsuł humory sąsiadów z Wojnicza wygrywając na stadionie Olimpii z gospodarzami 5:1. Metal to murowany kandydat do awansu. Teraz przed piłkarzami zimowa przerwa.