tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

Szanowni Państwo, czytelnicy Zakliczyninfo

 

fiszkazckinfoBlisko 10 i pół roku temu pełni entuzjazmu, w trójkę z Michałem Papugą i Stanisławem Kusiakiem tworzyliśmy portal, który stał się – jak wielu twierdzi – najbardziej poczytnym i opiniotwórczym medium elektronicznym w gminie Zakliczyn. Przez ten cały okres łączyłem funkcję wydawcy i redaktora naczelnego Zakliczyninfo. Korzystałem przy tworzeniu portalu ze swojego wcześniejszego doświadczenia jako wydawca i redaktor prasy lokalnej (Czas Czchowa, Głosiciel, Centrum Pogórza) oraz korespondent prasy regionalnej (Temi, Gazeta Krakowska). W życiu tak bywa, że coś kiedyś się zaczyna i coś kiedyś się kończy. 1 września 2019 roku dojrzałem do decyzji, iż nadeszła pora na zakończenie sprawowania funkcji redaktora naczelnego Zakliczyninfo.

 

Jako dyrektor Zakliczyńskiego Centrum Kultury nadal pozostaję wydawcą portalu, natomiast funkcję redaktora naczelnego powierzam redaktorowi Markowi Niemcowi, pracownikowi ZCK zajmującemu się redagowaniem i wydawaniem miesięcznika „Głosiciel.” Marek Niemiec to doświadczony dziennikarz prasy lokalnej, twórca i redaktor naczelny miesięcznika Miasta i Gminy Zakliczyn „Głosiciel”, z niewielką przerwą związany z gazetą od jej powstania w 1993 roku do dzisiaj. Wszystkich korespondentów proszę o kontaktowanie się w sprawach związanych z zamieszczaniem materiałów na portalu Zakliczyninfo za pośrednictwem poczty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub z redaktorem naczelnym „Głosiciela” i „Zakliczyninfo” - panem Markiem Niemcem.

 

Pozdrawiam czytelników naszych mediów informacyjnych i zapraszam również do odwiedzania (a jeśli ktoś ma taką ochotę do polubienia) profilu na FB: Dyrektor ZCK - https://www.facebook.com/Dyrektor-ZCK-Kazimierz-Dudzik-115708883138390/?modal=admin_todo_tour

 

Z szacunkiem;

Kazimierz Dudzik

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych