tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

dpwieniecdpgwozdziec24 i 25 sierpnia w Wojniczu odbyły się 21. Dożynki Powiatu Tarnowskiego. Starostami dożynek byli państwo Sabina i Grzegorz Nowakowie – producenci borówki amerykańskiej. Gminę Zakliczyn w konkursie wieńca dożynkowego, w kategorii wieńca tradycyjnego, reprezentował Gwoździec. Komisja konkursowa w składzie; Paweł Smoleń – przewodniczący oraz Danuta Cetera i Beata Rąpała przyznała wieńcowi z Gwoźdźca trzecie miejsce wspólnie z wieńcami z gmin; Żabno i Szerzyny. Według oceniających najładniejsze wieńce, w kategorii wieńca tradycyjnego, przywiozły do Wojnicza gminy Wietrzychowice i Ryglice. Najładniejszy wieniec współczesny zaprezentowała na Dożynkach Powiatu Tarnowskiego gmina Wierzchosławice.


dpwojtowiePodczas imprezy dożynkowej ogłoszono wyniki konkursu na najlepszego sołtysa powiatu tarnowskiego w roku 2018. Najlepszym sołtysem minionego roku okazał się Józef dpnowakSzczupak – sołtys Zakrzowa w gminie Wojnicz. Nasz reprezentant, Krzysztof Nowak – sołtys Jamnej, odebrał wyróżnienie.

 

Dwudniową imprezę w Wojniczu poprowadzili najlepsi w powiecie tarnowskim konferansjerzy Katarzyna Adamczyk i Sebastian Fołta. Na scenie w wojnickim parku miejskim wystąpili; Lachersi, The Postman, Łobuzy i Halina Mlynkova.

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych