tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

zdoniankiKGW Zdonianki to nowo powstałe koło, które rozpoczęło działalność w grudniu 2018 r. Skupia wokół siebie 20 prężnych pań które za zadanie postawiły sobie aktywizację środowiska lokalnego poprzez różne działania. Cel ten udało się zrealizować dzięki FIO Małopolska Lokalnie Południe w ramach którego został ogłoszony konkurs grantowy.  Wniosek „Wieczory kulinarne z Jasiem Fasolą” napisany przez członkinie koła uzyskał akceptację i został przyznany grant na kwotę 4000zł. Nie jest to duża kwota, ale pozwala na realizację trzech warsztatów kulinarnych oraz zakup jakże potrzebnych artykułów gospodarczych.


Aktualnie odbyło się już dwa warsztaty kulinarne jeden z gotowania drugi z pieczenia, gdzie głównym składnikiem potraw i ciast była fasola. Panie przygotowując potrawy starały się wykorzystać stare zapomniane „babcine” przepisy, a także opracowywały swoje. Przed nimi finał, ostatnie warsztaty gdzie jeszcze raz przygotują te same potrawy i ciasta, podzielą się przepisami, a każdy uczestnik i zaproszony gość będzie mógł skosztować fasolowych smakołyków i posłuchać prelekcji nt. fasoli przygotowanej przez jedną z członkiń. Więcej na temat uzyskanego grantu oraz jego realizacji opiszemy po zakończeniu projektu.

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

 zdonianki  zdonianki  zdonianki
 zdonianki  zdonianki  zdonianki
 zdonianki  zdonianki  zdonianki

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych