Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

flaganarodowaW piątek, 3 maja 2019 obchodzimy Święto Narodowe Trzeciego Maja - jest to święto państwowe, które upamiętnia rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja. Konstytucja z 1791 roku, była drugą, po korsykańskiej, konstytucją w nowożytnej Europie oraz trzecią, po amerykańskiej, konstytucją na świecie. Burmistrz Dawid Chrobak oraz ks. Paweł Mikulski – proboszcz parafii pw. św. Idziego opata w Zakliczynie, zapraszają na Mszę święta w intencji Ojczyzny, która rozpocznie się o godz. 9:30. Po Mszy świętej z udziałem Strażackiej Orkiestry Dętej "Filipowice" oraz pocztów sztandarowych, przejdziemy pod pomnik św. Jana Pawła II na dziedzińcu kościelnym, gdzie zapalone zostaną znicze i złożone wiązanki kwiatów w hołdzie największemu Polakowi i patronowi miasta Zakliczyn.


ryglicedeta

 

Po uroczystościach w Zakliczynie, Strażaka Orkiestra Dęta "Filipowice" uda się do Ryglic, by wziąć udział w X jubileuszowej Ryglickiej Paradzie Orkiestr Dętych.

 

Ryglicka Parada Orkiestr Dętych rozpocznie się o godzinie 14:00 na tamtejszym Rynku, w której wezmą udział orkiestry z powiatów tarnowskiego i dąbrowskiego, jest eliminacją do Festiwalu "Echo trombity" w Nowym Sączu.

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych