bie

Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

fiszkazckinfoNauczyciele i pracownicy obsługi oświaty placówek oświatowych w gminie Zakliczyn pracują, a egzaminy gimnazjalne które kończą się dzisiaj i egzaminy ośmioklasisty, które rozpoczną się w poniedziałek, przebiegają i przebiegać będą bez żadnych problemów organizacyjnych. Tą informację potwierdza inspektor ds. oświaty Urzędu Miejskiego w Zakliczynie Agnieszka Malisz. W strajku organizowanym przez ZNP nie biorą udziału nie tylko placówki oswiatowe prowadzone przez samorząd gminy Zakliczyn, ale również Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie podlegający organizacyjnie Starostwu Powiatowemu w Tarnowie. Strajkuje za to Zespół Szkół w Domosławicach, do którego uczęszcza pewna liczba dzieci z terenu gminy Zakliczyn (głównie z Faliszewic, Charzewic i Melsztyna) oraz Szkoła Muzyczna w Domosławicach, ale i tutaj, jak zapewnia dyrektor Kazimierz Wojnicki, egzaminy gminazjalne i ośmioklasisty odbywają się bez przeszkód, a Szkoła Muzyczna programy koncertowe realizuje zgodnie z planem. Wczoraj (11 kwietnia) uczestniczyła w międzynarodowym koncercie w Raslavicach na Słowacji.


Przypominam, że dzisiaj kończą się trwające od środy egzaminy gimnazjalne – dziś gimnazjaliści zmagają się z egzaminem z języka nowożytnego, natomiast od poniedziałku do środy ośmioklasiści przystąpią do swoich ezgaminów:

 

Harmonogram egzaminu ośmioklasisty wygląda następująco :

 

język polski – 15 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) – godz. 9:00
matematyka – 16 kwietnia 2019 r. (wtorek) – godz. 9:00
język obcy nowożytny – 17 kwietnia 2019 r. (środa) – godz. 9:00

 

Wyniki uczniowie poznają 14 czerwca, a zaświadczenia odbiorą tydzień później, no a potem to już wakacje.

 

Maturzyści do egzaminu maturalnego przystąpią 6 maja w części pisemnej i 9 maja w części ustnej. Poziom podstawowy z języka polskiego i matematyki maturzyści napiszą odpowiednio 6 i 7 maja. Z kolei część językowa czyli język angielski, niemiecki, rosyjski i francuski na poziomie podstawowy uczniowie będą zdawać odpowiednio: 8, 14, 16 i 17 maja.

 

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych