bie

Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

jordanbW ostatnią sobotę marca 2019 roku w Krościenku Wyżnym na Podkarpaciu odbyły się Eliminacje Międzywojewódzkie do Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. W zawodach uczestniczyły tenisistki i uczestniczyli tenisiści stołowi z województw Małopolskiego i Podkarpackiego w kategoriach; młodzicy, kadeci i juniorzy. Wygranie zawodów było przepustką do udziału w Drużynowych Mistrzostwach Polski.

jordantWicemistrzowie Małopolski; drużyna UKS "Jordan" z Zakliczyna w składzie: Mróz Jakub, Hełmecki Szymon, Szczepański Dominik oraz Kornaś Bartłomiej, rywalizowała w kategorii juniorów z mistrzami Małopolski (Bronowianką) oraz mistrzami Podkarpacia (Politechnika Rzeszów). Eliminację jordanzapissceenMiędzywojewódzkie do Drużynowych Mistrzostw Polski wygrała KS Bronowianka Kraków – co dało krakowskim tenisistom awans do Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Mławie. Na drugim miejscu uplasował się Klub Uczelniany AZS Politechnika Rzeszów. Zawodnikom UKS Jordan nie udało się pokonać konkurentów i Zakliczynianie zostali sklasyfikowani na 3 miejscu. Sam fakt znalezienia się w gronie tak znamienitych ośrodków tenisowych z Krakowa, Rzeszowa i możliwość rywalizacji z najlepszymi pozwoliły nam docenić naszą wartość. Nasi chłopcy dali z siebie wszystko, grali bardzo spokojnie i rozważnie – mówi trener zakliczyńskich tenisistów.

 

jordanmKrościenko Wyżne leży w województwie podkarpackim, w części noszącej nazwę Kotliny Krośnieńskiej. Gmina usytuowana jest po obu stronach rzeki Wisłok, która przepływa przez całą długość miejscowości Krościenko Wyżne, dzieląc ją na dwie strony – północną i południową. Strona północna charakteryzuje się licznymi wzgórzami i pagórkami. Równolegle do biegu rzeki ciągnie się pasmo Góry Marynkowskiej o wysokości bezwzględnej 330 m. Z tego najwyższego punktu w Krościenku Wyżnym, rozciąga się widok na całą gminę, sąsiednie wsie, Krosno, Prządki i zamek Kamieniec w Odrzykoniu oraz na Górę Cergową i inne szczyty Beskidu Niskiego.

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych