iza

Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

jsb8 lutego 2019 r. był wyjątkowym świętem, chwilą radości dla mieszkanki Domu Pomocy Społecznej w Stróżach Pani Stanisławy Wójcik. Niewielu  z nas ma możliwość obchodzenia setnych urodzin. Dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia. To czas w którym można zebrać mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć chwile szczęścia i radości. Jeżeli człowiek przeżył wiek życia, to śmiało można powiedzieć, że doznał niezwykłego błogosławieństwa Bożego, doznał łaski za wszystko co w swoim życiu zrobił.

 

jsgosW tym niezwykłym dla Jubilatki dniu towarzyszyły: Pani Dyrektor Małgorzata Chrobak, mieszkanki i pracownicy Domu Pomocy Społecznej, przedstawiciele władz samorządowych gminy Zakliczyn – Burmistrz Pan Dawid Chrobak i Kierownik USC Pani Lucyna Skalska oraz Powiatu Tarnowskiego – Dyrektor PCPR – Pani Anna Górska.

js

Pani Stanisława otrzymała listy gratulacyjne od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, od Wojewody Małopolskiego Piotra Ćwika oraz od Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn.

jsbibList od Pana Premiera Mateusza Morawieckiego odczytał Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Pan Dawid Chrobak : „ Należy Pani do pokolenia głęboko doświadczonego w dziejach Polski, które stawało przed różnymi wyzwaniami. Była Pani świadkiem wielu trudnych, ale i doniosłych wydarzeń, które kształtowały kolejne pokolenia Polaków, ich jstpatriotyzm i miłość Ojczyzny. W tym szczególnym dniu proszę mi pozwolić - w imieniu jswyswłasnym oraz członków Rady Ministrów – złożyć na Pani ręce serdeczne podziękowania za wszelkie trudy i owoce minionych lat, za tę swoistą lekcję życiowej wytrwałości.

 

Po części oficjalnej Jubilatka cierpliwie przyjmowała życzenia i prezenty. Nie zabrakło urodzinowego tortu i wyśpiewanych życzeń. Pani Stanisławie jeszcze raz gratulujemy jubileuszu i życzymy, aby w dobrym zdrowiu przeżyła kolejne rocznice urodzinowe.

 

Materiał prasowy Urzędu Miejskiego w Zakliczynie.

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych