tance

Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

korowod31 października w Zakliczynie po raz drugi uformuje się Korowód Świętych, który przejdzie ulicami miasta ze Szkoły Podstawowej przy ul. Malczewskiego, przez Rynek, Jagiellońską i Klasztorną do kościoła parafialnego pod wezwaniem Matki Bożej Anielskiej Ojców Franciszkanów.

 

Organizatorem tego wydarzenia jest Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej Ojców w Zakliczynie przy współpracy ze Szkołą Podstawową, Szkolnym Kołem Wolontariatu, Oazą Rodzin oraz druhami z OSP Zakliczyn. Celem wydarzenia jest promowanie wartości chrześcijańskich i przypomnienie, że mamy pięknych świętych, którzy orędują za nami w niebie.

 

 

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych do spotkania w budynku SP przy ulicy Malczewskiego 56 od godziny 16.15. Następnie ok. 16.30 uformujemy korowód i z radosnym śpiewem przy akompaniamencie scholi i Oazy Rodzin udamy się ulicami miasta do kościoła. Korowód dotrze do kościoła pw. Matki Bożej Anielskiej Ojców Franciszkanów, gdzie będzie sprawowana msza św. w intencji uczestników, po zakończeniu której wszystkich uczestników korowodu czeka niespodzianka. Serdecznie zapraszamy!

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych