tance

Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

prezydentPrezydent RP Andrzej Duda przyjedzie do Zakliczyna w dniu 4 listopada na kulminację powiatowych obchodów 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości organizowanych pod hasłem XX Zlot Niepodległościowy "Łowczówek 2018". Zanim Prezydent Andrzej Duda uda się do Łowczówka, przyjedzie do Zakliczyna. W Zakliczynie zapewne pojawi się około 9:00 -  9:30. Najpierw wstąpi do ratusza, by za chwilę pojawić się na Rynku i wziąć udział w wydarzeniu "Z Zakliczyna do Łowczówka." Szczegóły programu znajdziecie na plakacie - będzie wieczorem uaktualniony. Z pewnością należy wybrać się na Rynek w niedzielę 4 listopada około 8 - mej godziny z dowodem tożsamości, by wejść do ogrodzonej strefy Rynku i wziąć udział w niecodziennym wydarzeniu. Będą dwa wejścia do strefy; jedno od strony południowej, a drugie od strony północnej.

Nie będzie możliwości parkowania na płycie Rynku, ani pozostawiania wcześniej na Rynku i ulicach przylegających do Rynku pojazdów. O istotnych ograniczeniach oraz szczegółach programu wydarzenia napiszę jeszcze na Zakliczyninfo przed 4 listopada.  

Warto dodać, że to pierwsza wizyta Andrzeja Dudy jako Prezydenta RP, ale nie pierwsza jako Andrzeja Dudy. Pan Prezydent bardzo dobrze zna Zakliczyn i okolice Zakliczyna, a ostatni raz oficjalnie gościł w zakliczyńskim ratuszu podczas kampanii samorządowej w październiku 2014 roku.

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych