Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

Drodzy Mieszkańcy Miasta i Gminy Zakliczyn!

 

dziekujezazaufanieDziękuję serdecznie za liczny udział w wyborach samorządowych w dniu 21 października. To wyraz troski o nasze wspólne sprawy, o rozwój naszych miejscowości.

Dziękuję za poparcie mojej kandydatury na Burmistrza Miasta i Gminy Zakliczyn. 4049 głosów na TAK (blisko 85 % poparcia ) traktuję jako aprobatę mojej osoby i programu rozwoju Gminy Zakliczyn, który Państwu przedstawiłem. Dziękuję za głosowanie na kandydatów Prawa i Sprawiedliwości do Rady Powiatu Tarnowskiego oraz Sejmiku Województwa Małopolskiego. Dziękuję mojej Żonie Monice i Rodzinie za wsparcie w kampanii wyborczej.

 

 

Perspektywy przed Naszą Gminą są bardzo dobre. Mamy mocne wsparcie ze strony Rządu RP oraz dużą przychylność Prezydenta Andrzeja Dudy, który złoży wizytę w Zakliczynie w dniu 4 listopada 2018 r.

 

Nadal bardzo dobrze układać się będzie współpraca z władzami samorządowymi powiatu tarnowskiego, w którym PiS rządził będzie samodzielnie, a będziemy mieć także sojusznika w Zarządzie Województwa Małopolskiego, decydującym o rozdzielaniu środków unijnych.

 

Samorząd tworzymy wszyscy, dlatego też życzę sobie i Państwu wielu sukcesów i wiary w to, że praca na rzecz rozwoju Gminy Zakliczyn warta jest naszego poświęcenia i zaangażowania.

 

Zakliczyn będzie jeszcze mocniejszy. Będziemy wiodącą i dynamicznie rozwijającą się gminą w całym regionie.

 

Z wyrazami szacunku
Dawid Chrobak
Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych