tance

Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

ptriathTa impreza odbędzie się już po raz czwarty, a organizatorzy gwarantują niecodzienne przeżycia i emocje. Widowiskowość dyscypliny sprawia, że nie tylko zawodnicy, ale i kibice świetnie się bawią. Centrum Zdrowia Tuchów po raz kolejny będzie partnerem medycznym zawodów Grupa Azoty Triathlon Radłów 2018. Spółka zajmie się zabezpieczeniem medycznym zawodów, zaplanowanych na 7 i 8 lipca. W pierwszym triatraddniu można będzie także poznać szczegóły programu profilaktycznego „Szansa na zdrowie dla mieszkańców Małopolski”.

Triathlon wymaga świetnej kondycji i długich przygotowań. Mimo to wciąż rośnie jego popularność. Okazuje się bowiem, że znakomicie wzmacnia wydolność organizmu i aktywizuje większość partii mięśniowych. Zawodników na trasach będą zabezpieczać dwa zespoły medyczne Centrum Zdrowia Tuchów. 7 lipca w namiocie spółki można będzie także otrzymać wodę i owoce.


tradlowtrradDo sobotnich zmagań, na dystansie sprinterskim zapisało się 1400 osób. Po przepłynięciu 750 m będą oni pokonywać na rowerach dystans 20 km, a następnie w biegu crossowym pięciokilometrową trasę. W niedziele na dystansie 1/4 Iron Man w zawodach ma wziąć udział ponad 250 zawodników. Wtedy w wodzie trzeba będzie pokonać dystans 950 metrów, na rowerze przejechać 45 kilometrów, a następnie przebiec 10,5 km. Dla najlepszych przygotowano nagrody finansowe o puli blisko 28 tys. zł oraz dyplomy i puchary.

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych