kazsp

Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

flagaZ okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej Burmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn organizuje akcję pn. „100 flag na 100-lecie odzyskania Niepodległości”. W tym celu w dniu 2 maja br. (środa) od godz. 9.00 przy wejściu do ratusza w Zakliczynie Burmistrz Dawid Chrobak będzie rozdawał flagi narodowe. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

Tegoroczne święto flagi przypada na wyjątkowy moment. W 2018 roku obchodzimy stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości, w tym prawa do publicznego wywieszania symboli narodowych.

 

Biuro Programu „Niepodległa”, które jest centrum obchodów stulecia odzyskania niepodległości, za pośrednictwem spotu „Niepodległa dla wszystkich na Dzień Flagi”, zaprasza wszystkich Polaków do wywieszania Flagi Państwowej. W spocie, obok Adama Małysza, występują Maria Andrejczyk, Alicja Czyżowicz, Magdalena Głodek, Justyna Śmietanka oraz Wjciech Makowski, Piotr Małachowski i Rafał Wilk. Można go obejrzeć na https://facebook.com/niepodlegla1918  oraz na https://www.youtube.com/watch?v=zIOa1L_OLzI

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych