ksujm

Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

plebiscytgkBurmistrz Miasta i Gminy Zakliczyn Dawid Chrobak zajął drugie miejsce w tegorocznym plebiscycie na najpopularniejszego burmistrza Małopolski, zorganizowanym przez Gazetę Krakowską oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski. Laureatów, najbardziej skutecznych gospodarzy miast i gmin, cenionych przez mieszkańców oraz zaangażowanych w swoją pracę nagrodzono podczas uroczystej gali, która odbyła się na krakowskim Kazimierzu.


plebiscytdchNa burmistrzów i wójtów mieszkańcy głosowali za pośrednictwem kuponów oraz sms-ów na poziomie pięciu subregionów Małopolski. Następnie do ścisłego finału wojewódzkiego dostali się najlepsi. Tutaj za zajęcie drugiego miejsca burmistrz Dawid Chrobak otrzymał Honorowe Insygnia.
Łącznie na samorządowców oddano kilkadziesiąt tysięcy głosów. – Zajęcie drugiego miejsca w tak prestiżowym plebiscycie świadczy o tym, że Zakliczyn wychodzi z cienia, a nasza praca jako Samorządu Gminy Zakliczyn jest zauważana i doceniana. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie swój głos – mówi Dawid Chrobak.

 

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych