oblawa

Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

lscJak co roku podczas przerwy wakacyjnej Centrum Języków Obcych przygotowało bogatą letnią ofertę zajęć. Obozy językowe w kraju i zagranicą, stacjonarne półkolonie i warsztaty, nie zabrakło również gościa ze Stanów Zjednoczonych, który przez cały lipiec prowadził darmowe konwersacje i warsztaty językowe dla uczniów Language Solutions. Na pierwszy obóz językowy, już pierwszego dnia wakacji, wyruszyliśmy w Bieszczady. Gościliśmy w ośrodku Natura Park, który jest położony w jednym z najbardziej malowniczych zakątków Bieszczad. Oprócz codziennych warsztatów i konwersacji z języka angielskiego przygotowaliśmy dla naszych uczniów całą masę atrakcji i niespodzianek, takich jak zorbing, wspinaczka, mega piłkarzyki, sumo, warsztaty rękodzieła pod okiem lokalnych artystów i wiele innych. Dla chętnych codziennie odbywały się lekcje z jazdy konnej, gry sportowe i wyjścia na basen.

Oczywiście nie obyło się bez wędrówek po okolicznych wzgórzach, dumnie zdobyliśmy szczyt Korbania, z którego roztaczał się piękny widok na całą dolinę Sanu i zalew Soliński. Nie zabrakło również wieczornych szaleństw i zabaw, gdzie oprócz Fluo Party czy tradycyjnych kręgli odbył się Talent Show oraz Master Chef, którym jak co roku towarzyszyły wielkie emocje. Kolejny obóz językowy dla młodszych dzieci odbył się w Murzasichle. Dzieciaki mlgsoliały okazję szlifować swoje umiejętności językowe podczas zajęć z Joshem, który przyjechał do nas ze Stanów Zjednoczonych. Codziennie towarzyszył dzieciakom nie tylko podczas zajęć ale w ciągu całego dnia, co było świetną okazją dla naszych uczniów aby wypróbować swój angielski i nauczyć się wielu nowych przydatnych wyrażeń i zwrotów. Nasze obozy językowe to oczywiście nie tylko nauka, ale także rekreacja połączona z wypoczynkiem – dlatego dzieciaki miały wypełniony czas od rana do wieczora różnorodnymi atrakcjami, wyjściami, zabawami i grami sportowymi. W podróż za granicę tym razem udaliśmy się do południowo-zachodniej części Wielkiej Brytanii, do Walii. Ten niewielki kraj słynie z ogromnej ilości zamków na kilometr kwadratowy na świecie! A jest ich dokładnie 641! Co prawda nie zwiedziliśmy ich wszystkich, ale te najważniejsze i najpiękniejsze zdecydowanie tak. Naszą bazą noclegową była stolica kraju – Cardiff, ale oprócz samego miasta i atrakcji jakie oferuje, odwiedziliśmy wiele innych ciekawych miejsc. Podróżując po całej Walii udaliśmy się do najbardziej malowniczych i interesujących jej zakątków, takich jak Półwysep Gower znany ze swoich fantastycznych plaż, Zatoka Rhossili, Weobley Farm, najlepiej zachowanego w Wielkiej Brytanii miasta rzymskiego Caerleon - „Forth of the Legion” i oczywiście wielu zamków z największym Caerphily Castle. Podczas całej podróży i zwiedzania towarzyszyli nam walijscy przewodnicy, więc okazji do praktykowania angielskiego było mnóstwo. Nasi uczniowie musieli sami odnaleźć się w różnych codziennych sytuacjach i wykorzystać swoje umiejętności językowe np. podczas zakupów czy zamawiania posiłków w restauracji. Taka praktyka najlepiej uczy! Dla naszych młodszych i najmłodszych uczniów zorganizowaliśmy także półkolonie 'Wakacje odkrywców' oraz 'Musical English', gdzie podczas codziennych, kilkugodzinnych zajęć szlifowaliśmy angielski przez zabawę. Starsze dzieci m.in. przygotowały swoją pizze, projektowały swoje koszulki oraz uczestniczyły w wyprawach odkrywczych. Natomiast młodsze uczyły się tańcząc i słuchając angielskich piosenek. Dziękuję wszystkim lektorom i opiekunom naszych uczniów, a także samym uczniom, że zechcieli wziąć udział w zorganizowanych przez nas wakacyjnych zajęciach. Mamy nadzieję, że nasza oferta przyniosła Wam wiele niezapomnianych wrażeń językowych oraz że miło spędziliście czas rozwijając swoje umiejętności.

Zapraszamy do kontynuacji nauki w naszym Centrum w roku szkolnym 2017/2018.
Jadwiga Martyka – Rojek

rojek rojek rojek
rojek rojek rojek
rojek rojek rojek
rojek rojek rojek
rojek rojek rojek
rojek rojek rojek
rojek rojek rojek
rojek rojek rojek
rojek rojek rojek
rojek rojek rojek
rojek rojek rojek

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych