baner melsztyn1

Przejście do firmy KM-Net

olszser1

owywoz

nitus3

wom„Gazeta Krakowska” już po raz 18. organizuje plebiscyt „Wielkie Odkrywanie Małopolski”. Trwa właśnie głosowanie w etapie powiatowym plebiscytu. Głosować możemy w kategoriach; Atrakcja Turystyczna, Wydarzenie Roku, Smacznie i z Tradycją oraz Małopolska Osobowość Turystyki.

Miło jest mi poinformować, że możemy wybierać pośród propozycji, które czytelnicy kojarzą z gminą Zakliczyn. O tym, w jaki sposób możemy zagłosować na poszczególne nominacje, instruuję poniżej.

Tak więc w kategorii Atrakcja turystyczna spośród dziesięciu nominowanych atrakcji mamy Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach i aby zagłosować na ECMKP należy wysłać SMS pod nr 72355 o treści WOMAT.76. Kolejną propozycją jest Spływ kajakowy Dunajcem z Jurkowa – żeby na Spływ zagłosować należy wysłać SMS pod nr 72355 o treści WOMAT.77. W kategorii Wydarzenie roku nominacje uzyskało 11 wydarzeń z powiatu tarnowskiego, w tym dwa wydarzenia z terenu Gminy Zakliczyn. Święto fasoli to jedno z najbardziej znanych wydarzeń Małopolski i w roku 2013 było już wyróżnione w plebiscycie Gazety Krakowskiej. Tym razem na Święto fasoli w Zakliczynie można głosować wysyłając SMS pod nr 72355 o treści WOMW.65 – bardzo do tego zachęcam. Kolejna impreza nominowana to Festiwal Piosenki Turystycznej "Pod Słońce" w Jamnej, aby zagłosować na Festiwal należy wysłać SMS pod nr 72355 o treści WOMW.71. Jedenaście nominacji mamy w kolejnej, trzeciej kategorii: Smacznie i z Tradycją. W tej kategorii mamy również dwójkę przedstawicieli. Restauracja „Podzamcze” w Melsztynie, na którą możemy oddać głos wysyłając SMS pod nr 72355 o treści WOMSMACZ.94 oraz Restauracja „Zakliczyńska” na którą zagłosujemy wysyłając SMS pod nr 72355 o treści WOMSMACZ.96. Nie zabrakło naszych reprezentantów w kategorii Małopolska Osobowość Turystyki. Wśród ośmiu nominatów znajdujemy tu Janusza Flakowicza na którego możemy zagłosować oddając głos, koniecznie wysyłając SMS pod nr 72355 o treści WOMMOT.36. Adam Gancarek to kolejny nasz nominat na którego zagłosujemy wysyłając SMS pod nr 72355 o treści WOMMOT.37. Głosowanie w etapie powiatowym potrwa do wtorku, 22 sierpnia, do godz. 21.

Zachęcam raz jeszcze do głosowania i śledzenia wyników plebiscytu tutaj: http://www.gazetakrakowska.pl/plebiscyty/a/wielkie-odkrywanie-malopolski-powiat-tarnowski-wyniki,12331362/

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl