Baner festiwalu

 

zdalnewarszWe wrześniu rozpoczęliśmy emisję kolejnych 16 filmów, z łącznej liczby 32, pod nazwą Zdalne Warsztaty ZCK, które dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”. Przypomnę, że emisje premierowych odcinków serii odbywają się na Zakliczyńskiej TV portalu Zakliczyninfo według planu: taniec we wtorki, fotografia w czwartki, sztuka w środy i literatura w piątki. Państwo macie możliwość wypowiedzenia się na temat realizacji warsztatów w formie ankiet.

 

Jak korzystacie tej możliwości i jak oceniacie filmy warsztatowe ? O tym w dzisiejszym artykule.

 

Taniec

 

taniecWarsztaty prowadzone przez Halinę Machel i Krzysztofa Węglarczyka największą dotąd popularnością; filmy warsztatowe z dziedziny tańca oglądała dotąd najliczniejsza publiczność i przesłaliście do nas najwięcej ocen tych filmów w formie ankietowej – otrzymaliśmy 67 ankiet. Chętniej wypowiadają się kobiety oraz osoby w przekroju wieku 24 do 59 roku życia – prawie 57% ankietowanych. Niespełna 10,5% ankietowanych bardzo nisko oceniło warsztaty, nisko 7,5%, w sposób zadowalający prowadzenie warsztatów oceniło 6% biorących udział w ankiecie, ocenę dobrą wystawiło 10, 5% a bardzo dobrą prawie 66%. Ocena warsztatów bardzo nas cieszy, bo blisko 90% ocen jest dobrych i bardzo dobrych, a tylko co dziesiąta, to negatywna ocena.

 

Fotografia

 

fotografWarsztaty prowadzi Stanisław Kusiak i to druga jak do tej pory dziedzina warsztatów pod względem popularności. Otrzymaliśmy 35 ankiet oceniających warsztaty fotograficzne, co ciekawe po równo ze strony kobiet i mężczyzn. Ponad 90% ankietowanych wystawiło dobre i bardzo dobre oceny warsztatom fotograficznym, a 8,6% było odmiennego zdania. Dominująca grupa respondentów to osoby w przedziale 24 – 59 lat, ale aż 20% to wypowiedzi najmłodszej części społeczeństwa, a tylko niespełna 3% to seniorzy. Od siebie dodajecie, że chcielibyście więcej warsztatów z tej dziedziny.

 

Sztuka

 

sztukaWarsztaty o sztuce prowadzi Patrycja Zelek i po półmetku otrzymaliśmy 27 ankiet w waszymi ocenami. Ze statystyki wynika, że sztuką zdecydowanie bardziej interesuje się płeć piękna, ale 30% wypowiadających się to mężczyźni. Co ciekawe, tylko 3,7% respondentów uznało, że warsztaty trzeba było ocenić nisko. 96,3% wystawiło warsztatom dobre i bardzo dobre oceny.

 

Literatura

 

literaturaWarsztaty prowadzi Jan Jakub Należyty i na temat tych warsztatów wypowiedziało się 12 osób. Interesujące jest to, że nie wypowiadają się tutaj seniorzy, a najmłodsza część wypowiadających się stanowi ponad połowę wszystkich respondentów. Z ankiet wynika, że warsztaty spełniają wasze oczekiwania – nikt nie ocenił ich negatywnie czy bardzo negatywnie.

 

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.