tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

manlispotkaniakzaimierzowskieKrystyna Man Li Szczepańska – od niedawna mieszkanka gminy Zakliczyn. Znakomita pianistka chińskiego pochodzenia i Polka z wyboru będzie moim gościem 25 listopada w sali im. S. Jordana, podczas drugiego spotkania zatytułowanego "Muzyka świata" w ramach projektu "Kazimierzowskie spotkania u Jordana" finansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, ze środków pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Zanim rozbrzmi muzyka wybitnych kompozytorów polskich, argentyńskich, hiszpańskich, kubańskich, węgierskich, włoskich i rzecz jasna chińskich, porozmawiamy o drodze Man Li z Pekinu via Warszawa do...Faliszewic.

 

 

manliicorkiKrystynie Man Li Szczepańskiej towarzyszyć będą córki; Miranda Konstancja i Awaz Lili. Obie oczywiście grają; jedna na skrzypcach, a druga na wiolonczeli i obie córki będą mieć swoje 5 minut podczas koncertu mamy. Na koniec koncertu będzie prawdziwa gratka, czyli wspólne wykonanie ludowej piosenki chińskiej. To będzie swoiste nawiązanie do trzeciego spotkania w ramach "Kazimierzowskich spotkań u Jordana" z małżeństwem Vitaliną I Michałem Pastuchami w dniu 9 grudnia.

 

Na "Muzykę świata" którą proponuję nam Krystyna Man Li Szczepańska zapraszam o godzinie 17:00 do sali Jordana w ratuszu 25 listopada 2018 roku. Wstęp wolny, a wejściówki do odebrania są w siedzibie Zakliczyńskiego Centrum Kultury (poddasze ratusza). Można też od razu zabrać z sobą wejściówki na grudniowe spotkanie "Wszystkie barwy folkloru". Po koncertach zapraszamy uczestników na poczęstunek na poddaszu ratusza.

Partner zakliczyninfo

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych