Przejście do firmy KM-Net

cmr

pdu

Czytaj więcej: WIOSENNE WARSZTATY KRAWIECKIESerdecznie zapraszamy do zapisów na warsztaty krawieckie zorganizowane w ramach projektu ZUL-aplikacja. Uczestnicy będą mieli okazję uszyć dekoracyjne poduszki.

 

GDZIE?

Poddasze Ratusza

KIEDY?

24 maja 2022r. (wtorek), godz. 9:00 lub 16:00

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Kolejne granty dla Zakliczyńskiego Centrum Kultury i dla Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłasza wyniki kolejnych programów grantowych. Tym razem mamy wyniki programu "Teatr", do którego Zakliczyńskie Centrum Kultury złożyło wniosek pod tytułem "Wiatr wolności", a wsparcie ministerialne wynosi 50 000,00 zł. To kolejny projekt grantowy dla Zakliczyńskiego Centrum Kultury. Przypomnijmy, ze w bieżącym roku ZCK realizuje następujące granty: Multimedilane ZCK – wartość dofinansowania to kwota 179 000,00 zł, ZUL – aplikacja – 80 000,00 zł (projekt wieloletni 2021 -2023 o łącznej wartości ministerialnego dofinansowania 137 000,00 zł) - wkład własny na rok 2022 to 16 000,00 zł, Bezpieczne wydarzenia w Gminie Zakliczyn – 30 000,00 zł – wkład własny do projektu to kwota 6 000,00 zł, Muzykowanie ludowe – heligonka 20 000,00 zł (projekt wieloletni o łacznej wartości 60 000,00 zł). Łącznie pozyskaliśmy z grantów na ten rok już 309 000,00 zł.

 

Zakliczyn, dn. 20.04.2022 r.


Zapytanie ofertowe nr 4/2022


Dotyczy: wdrożenia nowego serwisu WWW dla Zakliczyńskiego Centrum Kultury w ramach projektu Konwersji Cyfrowej Domów Kultury

 

I. Nazwa i adres Zamawiającego

 

Zakliczyńskie Centrum Kultury
Rynek 1, 32-840 Zakliczyn
NIP: 873-27-90-655, REGON: 850408600

 

Czytaj więcej: Warsztaty krawieckie w ramach projektu ZUL-aplikacjaRozpoczęliśmy drugi semestr zajęć w ramach projektu ZUL-aplikacja dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Od lutego trwają zajęcia teatralne, prowadzone przez reżyser spektaklu, panią Halinę Machel, czego efektem będzie spektakl komediowy według scenariusza napisanego przez pana Kazimierza Dudzika. Na premierę spektaklu zapraszamy już w czerwcu.

 

Czytaj więcej: Szkolenie z Narodowego Centrum Kultury z zakresu kompetencji cyfrowych We minione wtorek i środę pracownicy Zakliczyńskiego Centrum Kultury uczestniczyli w szkoleniu przygotowanym przez Dział Szkoleń i Profesjonalizacji Konwersja cyfrowa domów kultury Narodowego Centrum Kultury. Szkolenie to było jednym z kluczowych elementów projektu "Konwersja cyfrowa domów kultury” realizowanego przez ZCK w ramach zadania pod nazwą "Multimedialne ZCK". Poprowadziła je doświadczona i bardzo sympatyczna trenerka pani Izabella Ferenc, która przekazała szereg potrzebnych informacji, ważnych w procesie cyfryzacji ZCK.

 

Czytaj więcej: Tylko do 18 stycznia trwa nabór do projektu Trwa nabór uczestników do projektu "Muzykowanie ludowe - heligonka". Ten wieloletni projekt jest realizowany przez Zakliczyńskie Centrum Kultury w latach 2021-2023 i dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

 

 

Czytaj więcej: Rewelacyjna frekwencja podczas spektaklu W miniony wtorek odbyła się premiera spektaklu "Trylogia Sceny Jordana" w ramach realizacji przez Zakliczyńskie Centrum Kultury kolejnego projektu ministerialnego. Projekt pod tym samym tytułem dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.  Zadanie "Trylogia Sceny Jordana" zakładało realizację zajęć teatralnych na deskach sceny Jordana w zakliczyńskim ratuszu. Warsztaty teatralne skierowane były do dzieci i młodzieży. W ramach zajęć uczestnicy przygotowywali się do wystawienia 3 sztuk jednoaktowych, zarówno pod okiem instruktorów Zakliczyńskiego Centrum Kultury, jak i zawodowych aktorów z Krakowskiego Teatru Komedia.

Czytaj więcej: Pierwszy etap projektu Dobiegł końca pierwszy etap projektu "Muzykowanie Ludowe -Heligonka", dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z funduszu Promocji Kultury realizowanego przez Zakliczyńskie Centrum Kultury. W zajęciach brało udział 10 uczniów, którzy doskonalili umiejętności gry na tym instrumencie pod okiem instruktora Tadeusza Malika, chociaż projekt zakładał szkolenie 5 uczniów. Jednak z powodu bardzo dużego zainteresowania adeptów heligonki, mistrz Tadeusz Malik zgodził się na prowadzenie zajęć z grupą dziesięcioosobową. Ostatnie zajęcia odbyły się  21 grudnia 2021 roku. W ramach projektu odbywały się również lekcje indywidualne z uczniami w każdy wtorek począwszy od kwietnia br.

 

Czytaj więcej: Dobiegł końca pierwszy semestr projektu Przed świętami dobiegł końca pierwszy semestr projektu Zakliczyńskiego Centrum Kultury pod nazwą „ZUL-aplikacja” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Projekt zakładał przeprowadzenie warsztatów z różnych dziedzin artystycznych oraz podnoszenia kompetencji cyfrowych uczestników.

 

Czytaj więcej: Podsumowanie projektu Aby umożliwić korzystanie z oferty kulturalnej mieszkańcom sołectw znacznie oddalonych od ratusza, Zakliczyńskie Centrum Kultury wyszło z ofertą kulturalną poza mury swojej siedziby i zrealizowało projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury dedykowany świetlicom w sześciu sołectwach na terenie gminy Zakliczyn. „Kultura na kółkach” to projekt, który był skierowany do dzieci, młodzieży i dorosłych korzystających z świetlic prowadzonych przez Zakliczyńskie Centrum Kultury w sołectwach Gwoździec, Wola Stróska, Filipowice i Ruda Kameralna oraz świetlic profilaktyczno-wychowawczych w Paleśnicy i Słonej. W ramach projektu pod okiem instruktorów odbywały się warsztaty z rzeźby w drewnie, zajęcia artystyczne, fotograficzne, taneczne i krawieckie. Zajęcia rozpoczęły się w sierpniu i trwały do grudnia.

 

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.