Baner festiwalu

 

zasięgNawet w trudnych pandemicznych czasach wśród dzieci i młodzieży oraz ich rodziców jest wola do uczestniczenia w działalności kulturalnej, zwłaszcza w okresie gdy dzieci zostały odizolowane od rówieśników i większość czasu spędzają w domach. Przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności Stowarzyszenie „Klucz” wraz z dwunastoma młodymi aktorami realizowało projekt zakładający warsztaty teatralne oraz wystawienie spektaklu.

zasiegfotoZ wiadomych przyczyn spektakl nie może odbyć się przy udziale publiczności jednak to nie zniechęciło członków Studia Form Teatralnych „Scena Jordana” , którzy od października do grudnia 2020 roku spotykali się co tydzień w mniejszych grupach i ćwiczyli przydzielone im role pod bacznym okiem Pani reżyser Haliny Machel. Wspólną pracą i poprzez niezliczoną ilość prób udało się przygotować dzieciaki do momentu nagrania spektaklu. Gościnnie w spektaklu wystąpiła również Kapela Opatkowice.

 

Przygotowania do spektaklu były możliwe dzięki Dyrektorowi Zakliczyńskiego Centrum Kultury – Kazimierzowi Dudzikowi, który napisał na tą okoliczność scenariusz sztuki pt. „Zasięg”. Okazało się, że w trakcie realizacji projektu musiał scenariusz uzupełnić o dodatkową scenę dla najmłodszych uczestników spektaklu, którzy swoją drogą spisali się na medal i rewelacyjnie odtworzyli przypisane im role - sam autor scenariusza był zachwycony ich grą aktorską.

 

Premiera spektaklu odbędzie się 20 grudnia 2020 roku o godzinie 17.00 na kanale YT Zakliczyńskiego Centrum Kultury oraz na stronie www.zakliczyninfo.pl Jako kierownik produkcji i koordynator projektu serdecznie zachęcam do obejrzenia spektaklu, osobiście jestem dumna z wszystkich uczestników warsztatów, którzy wiele pracy i wysiłku włożyli w lomalopolskaprzygotowania i ostateczne nagranie spektaklu.

 

 

Projekt zrealizowano przy wsparciu Finansowym Województwa Małopolskiego.

 

 zasieg  zasieg  zasieg
 zasieg  zasieg  zasieg
 zasieg  zasieg  zasieg
 zasieg  zasieg  zasieg

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.