Baner festiwalu

 

Opakować walory w produkt, tak brzmiał temat przewodni II trymestru Zakliczyńskiego Uniwersytetu Ludowego, dzięki realizacji projektu Stowarzyszenia „Klucz” pt. „ZUL – Szkoła dla życia” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury mogliśmy zapoznać się z następującymi tematami:

1. Zasoby przyrodnicze i kulturowe - mapowanie terenu logo MKiDN

2. Etno jest trendy

3. Ekonomia w warunkach wiejskich i małomiasteczkowych

 

Interesujące wykłady poprowadzili dla nas Paweł Glugla oraz Grażyna Wiatr, panele dyskusyjne przeprowadził Kazimierz Dudzik, organizacyjnie za projekt  odpowiadały koordynatorki: Maria Chruściel i Ewelina Siepiela.

 

 

 

Na zakończenie trymestru 8.10.2020 roku uczestnicy zajęć mogli się spotkać w agroturystyce „Chatka Włóczykija” w miejscowości Jamna, gdzie właściciel Adam Gancarek opowiedział o historii tego obiektu oraz zapoznał uczestników z jego funkcjonowaniem, była to żywa lekcja ekonomii w warunkach wiejskich. Po obiedzie uczestnicy mieli przestrzeń do rozmów i wymiany spostrzeżeń oraz wrażeń po zakończonym trymestrze. W podsumowaniu zajęć uczestniczyło 27 osób wraz z prowadzącymi.

 

III trymestr Zakliczyńskiego Uniwersytetu Ludowego rozpocznie się w listopadzie, o terminach zajęć powiadomimy na www.zakliczyninfo.pl, zachęcam do bieżącego śledzenia aktualności.

 

ZUL ZUL ZUL
ZUL ZUL ZUL
ZUL ZUL ZUL
 

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.