Baner festiwalu

 

013Premiera w dwóch odsłonach spektaklu teatralnego pt. „Uliczki Zakliczyna” miała miejsce w ubiegły weekend, w sobotę mogliśmy oglądać w głównych rolach Sandrę Stępek i Mateusza Ogonka a dzień później w niedzielę swój debiut mieli Julia Ogonek i Patryk Mliczek, nie umniejszając oczywiście pozostałej ekipie aktorskiej, która spisała się na medal.

 

Z naszych obliczeń i statystyk wynika, że przy premierze każdej z odsłon przed ekranami zasiadało około 100 osób, którzy wspólnie oglądali prezentowany spektakl teatralny. Z zebranych opinii wiemy również, iż tytułowa piosenka bardzo przypadła do gustu zwłaszcza dzieciom, które wielokrotnie odsłuchiwały ją, by nauczyć się jej na pamięć. Podczas premiery spektakli można było w czasie rzeczywistym komentować je na czacie, mogliśmy przeczytać między innymi takie komentarze: „już w 3 osoby siedzimy i patrzymy!”, „Zaczyna się ciekawie”, „Jaka zdolna zakliczyńska Młodzież. Brawo!”.

 

 

 

Projekt pt. „Czerpiąc z Tradycji” realizowany przez Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Gminy Zakliczyn „Klucz” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu EtnoPolska2020, w realizację tego projektu zaangażowanych było wiele osób, które swoją ciężką pracą sprawiły, iż powstał spektakl łączący tradycję z nowoczesnością, pokazujący jak ważna dla współczesnego człowieka jest kultura ludowa, dziedzictwo i tradycja.

 

 

Tych z Państwa, którzy nie mieli okazji brać udziału w premierze spektaklu zachęcam do obejrzenia jego dwóch odsłon na kanale YouTube Zakliczyńskiego Centrum Kultury:

Odsłona I - https://youtu.be/yE76pb8c5-k

Odsłona II - https://youtu.be/P_LS9BqxOhk

 

Poniżej prezentujemy specjalnie dla Państwa fotorelację z kręcenia materiału filmowego premiery spektakli.

 mt_gallery: Weekendowy e-teatr w Zakliczynie

 

 

 

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.