uzm

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

 

gbanRozpoczęliśmy drugi sezon funkcjonowania Zakliczyńskiego Uniwersytetu Ludowego, tym razem pod nazwą „ZUL – Szkoła dla Życia.” Jest to projekt Stowarzyszenia „Klucz” dofinansowany z programu Edukacja Kulturalna 2020 ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

globalDo udziału w zajęciach ZUL - Szkoła dla życia zachęca również w eterze RDN Małopolska. Założeniem tegorocznego cyklu Zakliczyńskiego Uniwersytetu Ludowego jest poszerzenie wiedzy na temat współczesnego świata i wykorzystanie jej w życiu codziennym, a być może wykorzystanie tej wiedzy do założenia bądź efektywniejszego prowadzenia własnego biznesu. W pierwszym, letnim trymestrze w lipcu uczestnicy ZUL-u dowiedzą się co to jest globalizacja, jakie reguły rządzą tym procesem i jak w globalizacji odnajduje się nasz kraj oraz każdy z nas. Premierowe zajęcia odbyły się 7 lipca, a już 14 lipca (wtorek) zapraszam na kolejne spotkanie poświęcone globalizacji – początek o godzinie 18 – tej w Sali im. S. Jordana w ratuszu. Udział w ZUL-u jest bezpłatny.


Nowością w tegorocznych zajęciach jest, po każdym z wykładów, panel dyskusyjny prowadzony według nowoczesnej metody otwartej przestrzeni. Bardzo dobrze tą metodę przyswoili sobie uczestnicy pierwszego spotkania.

 

Relację fotograficzną z premierowego spotkania ZUL – Szkoła dla życia przygotował Stanisław Kusiak.

 

 global  global  global
 global  global  global
 global  global  global
 global  global  global

 

 

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych