Przejście do firmy KM-Net

olszser1

olszwywoz

nitus3

operacja7 czerwca, w piątkowy wieczór odbyło się już piąte z cyklu "Kazimierzowskich spotkań u Jordana." Tym razem w roli głównej wystąpiła Izabela Mytnik i krakowski zespół "Akustyczna OpeRacja", a projekt został dofinansowany przez lmalopolskaWojewództwo Małopolskie w ramach Mecenatu Małopolski, do którego skutecznie aplikowało stowarzyszenie "Klucz" działające przy ZCK. Wydarzenie osobistym patronatem objęła marszałek Anna Pieczarka. W wypełnionej widownią ratuszowej sali im. S. Jordana usłyszeliśmy piosenki z dobrym tekstem za co odpowiedzialna jest dr hab. Anna Sowa – Staszczak, wokalistka i autorka tekstów piosenek Akustycznej OpeRacji, która jest wykładowcą akademickim oraz Kierownikiem Ośrodka Medycyny Nuklearnej Endokrynologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

 

043Muzykę komponuje Iza Mytnik – wokalistka i instrumentalistka krakowskiego zespołu. - To są mądre i piękne piosenki – zauważył burmistrz Dawid Chrobak, który życzył Izie i zespołowi rychłego nagrania płyty, dodając: - Życzę waszemu zespołowi sukcesów i wielu fanów, bo tworzycie muzykę z głębokim przesłaniem.

Wśród uczestników wydarzenia byli m.in. rodzice Izy, państwo Maria i Zbigniew Mytnikowie, radny Rady Powiatu Tarnowskiego Józef Gwiżdż, wicedyrektorzy Szkoły Podstawowej im. Lanckorońskich w Zakliczynie Krystyna Sienkiewicz - Witek i Sławomir Ramian, mieszkańcy Zakliczyna i okolic, ale także fani Akustycznej Operacji z Krakowa, Brzeska a nawet Dąbrowy Tarnowskiej.

Akustyczna OpeRacja wystąpiła w Zakliczynie w składzie:

Izabela Mytnik - wokal, instrumenty klawiszowe, akordeon, autorka muzyki
dr hab. Anna Sowa - Staszczak - wokal, autorka tekstów
Gertruda Szymańska - perkusja
Bartłomiej Stuchlik - kontrabas
Arkadiusz Wiech - gitara akustyczna

Kazimierzowskie Spotkanie u Jordana z Izabelą Mytnik i Akustyczną OpeRacją poprowadził ... Kazimierz Dudzik, a nad realizacją projektu pracowali: Ewelina Siepiela – koordynatorka oraz Edyta Ramian, Elżbieta Mliczek, Halina Machel, Stanisław Kusiak, Mateusz Reczek i Gabriel Dumana. Fotorelację z wydarzenia przygotował Stanisław Kusiak.

 izba izba izba
 izba izba izba
 izba izba izba
 izba izba izba
 izba izba izba
 izba izba izba
 izba izba izba
 izba izba izba
 izba izba izba
 izba izba izba
 izba izba izba
 izba izba izba
 izba izba izba
 izba izba izba
 izba izba izba

 

Partner zakliczyninfo

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych