tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

 

 

Kazimierzowskiemytnik7 czerwca w sali Spytka Jordana odbędzie się czwarte już Kazimierzowskie spotkanie u Jordana. W ubiegłym roku projekt ten zyskał uznanie i dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, a w tym roku uznanie i dofinansowanie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Moim i Państwa gościem "u Jordana" będzie zakliczyńska artystka Izabela Mytnik oraz członkowie jej nowej formacji muzycznej – Akustyczna OpeRacja. Zespół zagra koncert na ratuszowej scenie (dzisiaj gra w Piwnicy Pod Baranami), ale wcześniej porozmawiam z Izą na temat jej artystycznych losów od czasu ukończenia studiów, poprzez udział w popularnym formacie telewizyjnym, po niekonwencjonalny projekt artystyczny jakim niewątpliwie jest krakowska formacja artystyczna.

operacjaAkustyczna OpeRacja to zespół stworzony dla celów festiwalu Black or white w 2017 roku, którego celem jest pomoc osobom z nowotworami neuroendokrynnymi, działający pod nazwa Acoustic Women wpisywał się w idee festiwalu, odbywającego się pod hasłem: "Muzyka budzi w sercu pragnienie dobrych czynów”. Dość powiedzieć, że teksty piosenek dla Akustycznej OpeRacji pisze Doktor habilitowana, a muzykę komponuje Iza. Na czym to wszystko polega, dowiedzie się przychodząc w piątkowy wieczór do ratusza. Dla chętnych pozostało jeszcze kilkanaście darmowych wejściówek w siedzibie ZCK.

lmalopolskaProjekt stowarzyszenia "Klucz" realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, a patronat nad nim objęła marszałek Anna Pieczarka.

 

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych