tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

ZWZCK baner

 

mkidnStowarzyszenie Promocji i Rozwoju Gminy Zakliczyn "Klucz" aplikuje o środki finansowe do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w programie "Kultura ludowa i tradycyjna 2017 – Mistrz tradycji", na przedsięwzięcie pod nazwą „Uczucia zapisane na drewnie". Celem projektu jest podtrzymanie tradycji, zachowanie kunsztu rzeźbiarstwa jako dobrej praktyki w małych lokalnych środowiskach wiejskich, ożywienie i zaszczepienie jak największej ilości osób do tego rodzaju rękodzieła artystycznego. Przedsięwzięcie zakłada cyklicznie odbywające się warsztaty z zakresu rzeźbiarstwa (3 razy w miesiącu przez rok), które pozwolą nabyć uczestnikom podstawowej wiedzy z zakresu sztuki rzeźbiarstwa w drewnie oraz wyrażania emocji poprzez dzieło sztuki. Warsztaty prowadził będzie pan Stanisław Socha – artysta rzeźbiarz.

warsztatysocha Zajęcia odbywać się będą w Faściszowej, w pracowni rzeźbiarskiej pana Stanisława Sochy. W związku z powyższym ogłaszamy nabór chętnych na warsztaty.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 stycznia 2017 roku w siedzibie Stowarzyszenia – ratusz w Zakliczynie lub telefonicznie pod numerem 14 628 3331.

Szczegóły na plakacie obok.

Organizatorzy zastrzegają, że warsztaty mogą być przerwane w sytuacji nie przyznania środków finansowych.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych