Baner festiwalu

 

kowadloMatecznik Tradycji - Małopolska Szkoła Tradycji Małopolskiego Centrum Kultury ręce„Sokół” w Nowym Sączu przy współpracy z Zakliczyńskim Centrum Kultury ogłasza nabór uczestników na warsztaty:

• rzeźby w drewnie
• kowalstwa tradycyjnego

Zajęcia odbywać się będą od stycznia 2018 roku w Faściszowej (rzeźba – mistrz Stanisław Socha ) i Zakliczynie (kowalstwo – mistrz Józef Grochola).

 

 

logo matecznikZgłoszenia przyjmowaliśmy do 15 stycznia 2018 roku w Zakliczyńskim Centrum Kultury, telefonicznie 146283331 lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ilość miejsc była ograniczona, zdecydowała kolejność zgłoszeń. Zajęcia prowadzone są przez artystów - rzemieślników dla grup 5 osobowych 1 raz w tygodniu przez 4 godziny lekcyjne; u rzeźbiarza Stanisława Sochy w piątki od godz. 16:00, natomiast u kowala Józefa Grocholi w soboty od 9:00.

 

Przekaż 1% naszej organizacji

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum

Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP.
Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.