tance

Przejście do firmy KM-Net

reklama2020

olszwywoz

bsr

ZWZCK baner

 

drużyny turniejowemecz w turnieju Na prośbę Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego w Krakowie, I etap eliminacji wojewódzkich Turnieju Orlika 2015 o Puchar Premiera RP zorganizowany został na Orliku w Paleśnicy. Uczestnikami tego turnieju byli chłopcy w wieku 12-13 lat. Startujące drużyny to zwycięzcy wcześniejszych eliminacji. Pierwsze miejsce w turnieju i awans do dalszego etapu wywalczyła drużyna UKS Sokół Tuchów /opiekun Łukasz Jurek/, drugie miejsce przypadł MLUKS "Gulon" Zakliczyn /opiekun Ryszard Okoński/, trzecie miejsce zajęła drużyna Gródek n/Dunajcem /opiekun Janusz Jurkowski/, która przybyła z licznymi kibicami.

posiłek w przerwieKierownikiem zawodów był Robert Kraj, mecze sędziował Adam Mastalerz /działacz i kapitan miejscowej drużyny PKS Jedność Paleśnica/, sędziom technicznym była Magdalena Karpiel.
na finał turnieju Jak zwykle wielkiej gościnnością wykazał się Sylwester Gostek dyrektor miejscowej szkoły, który przygotował smaczny poczęstunek dla zawodników, opiekunów i kibiców.
Poziom sportowy startujących drużyn był wyrównany, na uznanie zaś zasługują umiejętności techniczne poszczególnych zawodników i ich zaangażowanie. Wspaniała była atmosfera całej imprezy, utrzymana w duchu rywalizacji sportowej, zasad fair play i kulturalnego zachowania. Cała impreza przebiegła w przyjaznej i radosnej atmosferze święta sportowego.

Partner zakliczyninfo

wizytówka

Archiwum


© Oficjalny Portal Internetowy Zakliczyńskiego Centrum Kultury w Zakliczynie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie: M. Papuga. Regulamin witryny www.zakliczyninfo.pl | Zasady przetwarzania danych osobowych